Updates

Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen
image description
Opinie Erik Klooster, 31 jan 10:15

Ajax wint ondanks blamage

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen

De 6-2 nederlaag tegen Feyenoord heeft aandeelhouders Ajax geen pijn gedaan, althans financieel. Sinds we het aandeel op 23 januari tipten, staat het aandeel op een rendement van 4,8%. Daarnaast vindt u hier de rendementen van de overige Tips van de Week van de afgelopen 52 weken.

Even afgezien van de beëindigde calloptie op de volatiliteitsindex VIX voert Dialog op dit moment het klassement aan, gevolgd door Republic Services en Ichor Holdings.

De stand per maandag 28 januari

Ajax23-1-20194,84%
Siltronic16-1-20198,52%
PostNL9-1-20195,71%
Britvic2-1-201910,77%
Skyworks Solutions12-12-20184,34%
iShares USD Treasury Bond 20+ YR UCITS ETF5-12-20182,43%
Ball Corporation28-11-20181,81%
Kering21-11-201810,19%
AbbVie14-11-2018-12,64%
Sipef7-11-2018-0,95%
Gilead Sciences31-10-2018-0,69%
Ichor Holdings24-10-201824,81%
iShares JPMorgan EM Local Govt Bond UCITS ETF17-10-20185,25%
SMCP10-10-2018-27,17%
TUI Group3-10-2018-14,55%
Immobel26-9-20185,36%
Carlisle Companies19-9-2018-13,01%
Nexans12-9-20184,39%
Blue Prism5-9-2018-44,32%
Rolls-Royce29-8-2018-11,98%
Nektar Therapeutics22-8-2018-30,94%
iShares China Large Caps UCITS15-8-20183,69%
Puma8-8-201817,01%
Logitech1-8-2018-13,42%
Nintendo25-7-2018-9,98%
Groupe SEB18-7-2018-10,07%
Ferro Corporation11-7-2018-19,00%
Vranken-Pommery4-7-20186,55%
Compass Group27-6-20181,35%
Southern Copper20-6-2018-30,26%
AIB Group13-6-2018-20,00%
Dialog6-6-201854,50%
Siemens Healthineers30-5-20180,60%
Calloptie VIX nov. 201823-5-2018122,92%
Activision Blizzard16-5-20188,33%
Amerco9-5-201810,12%
Solvac2-5-2018-4,75%
Republic Services25-4-201825,94%
Ashland Global Holdings18-4-201817,34%
Ashtead11-4-2018-1,88%
Henkel4-4-2018-19,43%
Ter Beke28-3-2018-16,37%
Biogaia21-3-2018-8,39%
Corp. Financiera Alba14-3-2018-11,93%
Ab InBev7-3-2018-26,71%
Cognex28-2-2018-14,39%
Emerging Markets UCITS ETF21-2-2018-7,00%
Micron14-2-2018-4,83%
H.B. Fuller7-2-20183,01%
National Beverage31-1-2018-15,71%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!