Updates

Aandelen Nederland

DSM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Eurocommercial Prop

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Vopak

Advies
verkopen
image description
Opinie Erik Klooster, 31 jan 10:15

Ajax wint ondanks blamage

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

DSM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Eurocommercial Prop

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Vopak

Advies
verkopen

De 6-2 nederlaag tegen Feyenoord heeft aandeelhouders Ajax geen pijn gedaan, althans financieel. Sinds we het aandeel op 23 januari tipten, staat het aandeel op een rendement van 4,8%. Daarnaast vindt u hier de rendementen van de overige Tips van de Week van de afgelopen 52 weken.

Even afgezien van de beëindigde calloptie op de volatiliteitsindex VIX voert Dialog op dit moment het klassement aan, gevolgd door Republic Services en Ichor Holdings.

De stand per maandag 28 januari

Ajax23-1-20194,84%
Siltronic16-1-20198,52%
PostNL9-1-20195,71%
Britvic2-1-201910,77%
Skyworks Solutions12-12-20184,34%
iShares USD Treasury Bond 20+ YR UCITS ETF5-12-20182,43%
Ball Corporation28-11-20181,81%
Kering21-11-201810,19%
AbbVie14-11-2018-12,64%
Sipef7-11-2018-0,95%
Gilead Sciences31-10-2018-0,69%
Ichor Holdings24-10-201824,81%
iShares JPMorgan EM Local Govt Bond UCITS ETF17-10-20185,25%
SMCP10-10-2018-27,17%
TUI Group3-10-2018-14,55%
Immobel26-9-20185,36%
Carlisle Companies19-9-2018-13,01%
Nexans12-9-20184,39%
Blue Prism5-9-2018-44,32%
Rolls-Royce29-8-2018-11,98%
Nektar Therapeutics22-8-2018-30,94%
iShares China Large Caps UCITS15-8-20183,69%
Puma8-8-201817,01%
Logitech1-8-2018-13,42%
Nintendo25-7-2018-9,98%
Groupe SEB18-7-2018-10,07%
Ferro Corporation11-7-2018-19,00%
Vranken-Pommery4-7-20186,55%
Compass Group27-6-20181,35%
Southern Copper20-6-2018-30,26%
AIB Group13-6-2018-20,00%
Dialog6-6-201854,50%
Siemens Healthineers30-5-20180,60%
Calloptie VIX nov. 201823-5-2018122,92%
Activision Blizzard16-5-20188,33%
Amerco9-5-201810,12%
Solvac2-5-2018-4,75%
Republic Services25-4-201825,94%
Ashland Global Holdings18-4-201817,34%
Ashtead11-4-2018-1,88%
Henkel4-4-2018-19,43%
Ter Beke28-3-2018-16,37%
Biogaia21-3-2018-8,39%
Corp. Financiera Alba14-3-2018-11,93%
Ab InBev7-3-2018-26,71%
Cognex28-2-2018-14,39%
Emerging Markets UCITS ETF21-2-2018-7,00%
Micron14-2-2018-4,83%
H.B. Fuller7-2-20183,01%
National Beverage31-1-2018-15,71%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!