Updates

Aandelen Nederland

Galapagos

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

ING

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aperam

Advies
houden
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Eurocommercial Prop

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Volkswagen

Advies
kopen
Aandelen Nederland

BAM

Advies
houden
Aandelen Nederland

DSM

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Kendrion

Advies
houden
Aandelen Nederland

Corbion

Advies
houden
Aandelen Nederland

Unibail-Rodamco Westfield

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
kopen
Aandelen Nederland

KPN

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Signify

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Unilever

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Amazon

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Besi

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Royal Dutch Shellº

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Neways

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Total

Advies
kopen
Aandelen Nederland

IMCD

Advies
houden
Aandelen Nederland

Ordina º

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Facebook

Advies
kopen

Colofon en contact

Postadres: ONE Business B.V., Postbus 11, 1110 AA Diemen
De redactie heeft momenteel geen eigen telefoonnummer. U kunt ons bereiken via e-mail of het forum op onze website.
E-mail: beleggersbelangen@onebusiness.nl
Website: www.beleggersbelangen.nl / www.onebusiness.nl
Adverteren:
One Business

Hoofdredacteur

Johan Brinkman, johan.brinkman@onebusiness.nl

Adjunct hoofdredacteur

Stephen Hendriks, stephen.hendriks@onebusiness.nl

Chef redactie

Take Ligteringen, take.ligteringen@onebusiness.nl

Eindredactie

Jacqueline Hoefnagels, Erik Klooster, Marnix Quee, Gerhard Verduijn

Redactie

Menno van Hoven, menno.van.hoven@onebusiness.nl
Hildo Laman, hildo.laman@onebusiness.nl
Karel Mercx, karel.mercx@onebusiness.nl
Jeff Thijssen, jeff.thijssen@onebusiness.nl

Chef digitaal

Maarten Butterman, maarten.butterman@onebusiness.nl

Medewerkers

Ellen Engelhart, Harry Geels, Erik Jansen, Ivan Snurer, Koen Lauwers, Hein Praats
Financieel journalisten: Jeroen Boogaard, Michiel Pekelharing, Peter Schutte, Christian Slagter-Koster

Uitgever

Léon Bouwman

Managing Director

Erwin van Luit

Marketing

Marijke Houwer, Ilone Tijsseling, Linsey van Vliet

Productie en distributie

Natalie Leenstra-Drost, Loes Mes

Drukkerij

Habo DaCosta B.V.

Abonnementen en klantenservice

Blad niet ontvangen? Verhuisd? Regel eenvoudig 24/7 uw abonnementszaken op: https://service.newskoolmedia.nl/

Mail: klantenservice@beleggersbelangen.nl
Post: New Skool Media, Afdeling Klantenservice, Postbus 606, 7000 AP Doetinchem