Updates

Aandelen Nederland

Signify

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Flow Traders

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Intel

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Beter Bed

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AkzoNobel

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Netflix

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Daimler

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Galapagos

Advies
houden
Aandelen Nederland

Just Eat Takeaway

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Goldman Sachs

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Volkswagen

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ING

Advies
kopen
Aandelen Nederland

DPA

Advies
aanmelden
Aandelen Nederland

WDP

Advies
houden
Aandelen Nederland

Royal Dutch Shellº

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Accell

Advies
houden
Aandelen Nederland

Neways

Advies
houden
Aandelen Nederland

Prosus

Advies
kopen

Colofon en contact

Postadres: ONE Business B.V., Postbus 11, 1110 AA Diemen
De redactie heeft momenteel geen eigen telefoonnummer. U kunt ons bereiken via e-mail of het forum op onze website.
E-mail: beleggersbelangen@onebusiness.nl
Website: www.beleggersbelangen.nl / www.onebusiness.nl
Adverteren:
One Business

Hoofdredacteur

Johan Brinkman, johan.brinkman@onebusiness.nl

Adjunct hoofdredacteur

Stephen Hendriks, stephen.hendriks@onebusiness.nl

Chef redactie

Take Ligteringen, take.ligteringen@onebusiness.nl

Eindredactie

Jacqueline Hoefnagels, Erik Klooster, Marnix Quee, Gerhard Verduijn

Redactie

Menno van Hoven, menno.van.hoven@onebusiness.nl
Hildo Laman, hildo.laman@onebusiness.nl
Karel Mercx, karel.mercx@onebusiness.nl
Jeff Thijssen, jeff.thijssen@onebusiness.nl

Chef digitaal

Maarten Butterman, maarten.butterman@onebusiness.nl

Medewerkers

Ellen Engelhart, Harry Geels, Erik Jansen, Ivan Snurer, Koen Lauwers, Hein Praats
Financieel journalisten: Jeroen Boogaard, Michiel Pekelharing, Peter Schutte, Christian Slagter-Koster

Uitgever

Léon Bouwman

Managing Director

Erwin van Luit

Marketing

Marijke Houwer, Ilone Tijsseling, Linsey van Vliet

Productie en distributie

Natalie Leenstra-Drost, Loes Mes

Drukkerij

Habo DaCosta B.V.

Abonnementen en klantenservice

Blad niet ontvangen? Verhuisd? Regel eenvoudig 24/7 uw abonnementszaken op: https://service.newskoolmedia.nl/

Mail: klantenservice@beleggersbelangen.nl
Post: New Skool Media, Afdeling Klantenservice, Postbus 606, 7000 AP Doetinchem