Updates

Aandelen Nederland

Aalberts

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
kopen
Aandelen Nederland

SIF

Advies
houden
Aandelen Nederland

Alfen

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
houden
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
houden
Aandelen Nederland

Euronext

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Walt Disney

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
houden
Aandelen Nederland

Kendrion

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Pfizer

Advies
houden
Aandelen Nederland

Aperam

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Apple

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Linde

Advies
houden

Colofon en contact

Postadres: Roularta Media Nederland BV, Spaklerweg 53, 1114 AE Amsterdam

De redactie heeft momenteel geen eigen telefoonnummer. U kunt ons bereiken via e-mail of het forum op onze website.
E-mail: beleggersbelangen@Roularta.nl
Website: www.beleggersbelangen.nl / www.roularta.nl
Adverteren: Roularta

Hoofdredacteur

Johan Brinkman, johan.brinkman@Roularta.nl

Adjunct hoofdredacteur

Stephen Hendriks, stephen.hendriks@Roularta.nl

Chef redactie

Marnix Quee, marnix.quee@Roularta.nl

Chef online

Frederique van Grinsven, frederique.van.grinsven@Roularta.nl

Eindredactie

Jacqueline Hoefnagels, Remy Kock, Marnix Quee, Gerhard Verduijn

Redactie

Menno van Hoven, menno.van.hoven@Roularta.nl
Karel Mercx, karel.mercx@Roularta.nl
Jeff Thijssen, jeff.thijssen@Roularta.nl
Martijn van Herpen, Martijn.van.herpen@roularta.nl

Medewerkers

Ellen Engelhart, Harry Geels, Emma Hoeven, Lodewijk Rosingh, Loege Schilder Ivan Snurer,
Financieel journalisten: Jeroen Boogaard, Koen Lauwers, Michiel Pekelharing, Peter Schutte, Christian Slagter-Koster

Uitgever

Pim Osterhaus

Managing Director

Erwin van Luit

Marketing

Nicole Boekema

Productie en distributie

Natalie Leenstra-Drost, Loes Mes

Drukkerij

Habo DaCosta B.V.

Abonnementen en klantenservice

Blad niet ontvangen? Verhuisd? Regel eenvoudig 24/7 uw abonnementszaken op: service.roularta.nl

Mail: klantenservice@beleggersbelangen.nl
Post: Roularta Media Nederland, Afdeling Klantenservice, Postbus 606, 7000 AP Doetinchem