Updates

Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Euronext

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Home Depot

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

BS Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Boskalis Westminster

Advies
kopen
Aandelen Nederland

OCI

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walt Disney

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Alfen

Advies
houden
Aandelen Nederland

Galapagos

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AMG

Advies
houden
Aandelen Nederland

PostNL

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Just Eat Takeaway

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aperam

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

Vastned Retail

Advies
houden

Colofon en contact

Postadres: ONE Business B.V., Postbus 11, 1110 AA Diemen
De redactie heeft momenteel geen eigen telefoonnummer. U kunt ons bereiken via e-mail of het forum op onze website.
E-mail: beleggersbelangen@onebusiness.nl
Website: www.beleggersbelangen.nl / www.onebusiness.nl
Adverteren:
One Business

Hoofdredacteur

Johan Brinkman, johan.brinkman@onebusiness.nl

Adjunct hoofdredacteur

Stephen Hendriks, stephen.hendriks@onebusiness.nl

Chef redactie

Take Ligteringen, take.ligteringen@onebusiness.nl

Eindredactie

Jacqueline Hoefnagels, Erik Klooster, Marnix Quee, Gerhard Verduijn

Redactie

Menno van Hoven, menno.van.hoven@onebusiness.nl
Hildo Laman, hildo.laman@onebusiness.nl
Karel Mercx, karel.mercx@onebusiness.nl
Jeff Thijssen, jeff.thijssen@onebusiness.nl

Chef digitaal

Maarten Butterman, maarten.butterman@onebusiness.nl

Medewerkers

Ellen Engelhart, Harry Geels, Erik Jansen, Ivan Snurer, Koen Lauwers, Hein Praats
Financieel journalisten: Jeroen Boogaard, Michiel Pekelharing, Peter Schutte, Christian Slagter-Koster

Uitgever

Léon Bouwman

Managing Director

Erwin van Luit

Marketing

Marijke Houwer, Ilone Tijsseling, Linsey van Vliet

Productie en distributie

Natalie Leenstra-Drost, Loes Mes

Drukkerij

Habo DaCosta B.V.

Abonnementen en klantenservice

Blad niet ontvangen? Verhuisd? Regel eenvoudig 24/7 uw abonnementszaken op: https://service.newskoolmedia.nl/

Mail: klantenservice@beleggersbelangen.nl
Post: New Skool Media, Afdeling Klantenservice, Postbus 606, 7000 AP Doetinchem