Updates

Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
houden
Aandelen Nederland

DSM

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ING

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AND

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Accsys

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
houden
Overig Erik Klooster, 16 mei 10:16

De rendementen van onze Superstocks in een oogopslag

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
houden
Aandelen Nederland

DSM

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ING

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AND

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Accsys

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen

Anadarko Petroleum staat wat betreft rendement ook deze week op de eerste plaats, gevolgd door Mastercard en Voya Financial.

Superstockdatumrendement
CannTrust24-4-2019-24,72%
GATX10-4-2019-1,32%
United Continental27-3-20194,68%
S&P Global6-3-20196,44%
Axel Springer27-2-2019-3,68%
Vf Corp20-2-20196,19%
LAM Research30-1-201912,65%
Lundin Mining23-1-201913,21%
Voya Financial16-1-201919,60%
Fraport9-1-201912,45%
Anadarko Petroleum2-1-201965,41%
McEwen Mining31-10-2018-22,99%
Nordea Bank17-10-2018-11,32%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-18,80%
Samsonite3-9-2018-30,48%
Turquoise Hill24-7-2018-50,96%
Zions Bancorporation17-7-2018-8,40%
Monster Beverage26-6-201815,02%
Northrop Grumman19-6-2018-1,80%
Mastercard12-6-201827,10%
Krones5-6-2018-33,84%
Signature Bank29-5-20180,82%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!