Updates

Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
image description
Overig Erik Klooster, 21 feb 10:15

Superstocks: nieuwe ronde, nieuwe kansen

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

De prestaties van onze Superstocks

In het klassement van de Superstocks staat Mastercard bovenaan, gevolgd door Voya Financial, Kemira en Signature Bank.

LAM Research30-1-20194,27%
Lundin Mining23-1-20197,90%
Voya Financial16-1-20199,59%
Fraport9-1-20194,87%
Anadarko Petroleum2-1-2019-4,23%
McEwen Mining31-10-2018-8,90%
Nordea Bank17-10-2018-4,12%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-26,75%
Samsonite3-9-2018-23,50%
Turquoise Hill24-7-2018-40,09%
Zions Bancorporation17-7-2018-2,55%
Monster Beverage26-6-20186,67%
Northrop Grumman19-6-2018-7,14%
Mastercard12-6-201813,79%
Krones5-6-2018-40,07%
Signature Bank29-5-20189,16%
Bluebird Bio15-5-2018-19,20%
John Wood Group24-4-2018-8,78%
Amerigas20-3-2018-14,61%
Kemira13-3-20189,24%
Neurocrine Biosciences28-2-20188,60%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!