Updates

Aandelen Nederland

DSM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Eurocommercial Prop

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Vopak

Advies
verkopen
image description
Overig Erik Klooster, 14 feb 10:15

Creditcardfirma voert klassement Superstocks aan

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

DSM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Eurocommercial Prop

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Vopak

Advies
verkopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen. Bovenaan staat een creditcardfirma.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u de rendementen van onze Superstocks in de afgelopen twaalf maanden. Bovenaan staat Mastercard, gevolgd door een cluster van aandelen dat qua rendement dicht bij elkaar ligt (Voya Financial, Kemira en Signature Bank).

Stand per 11 februari

LAM Research30-1-20194,27%
Lundin Mining23-1-20197,90%
Voya Financial16-1-20199,59%
Fraport9-1-20194,87%
Anadarko Petroleum2-1-2019-4,23%
McEwen Mining31-10-2018-8,90%
Nordea Bank17-10-2018-4,12%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-26,75%
Samsonite3-9-2018-23,50%
Turquoise Hill24-7-2018-40,09%
Zions Bancorporation17-7-2018-2,55%
Monster Beverage26-6-20186,67%
Northrop Grumman19-6-2018-7,14%
Mastercard12-6-201813,79%
Krones5-6-2018-40,07%
Signature Bank29-5-20189,16%
Bluebird Bio15-5-2018-19,20%
John Wood Group24-4-2018-8,78%
Amerigas20-3-2018-14,06%
Kemira13-3-20189,24%
Neurocrine Biosciences28-2-20188,60%
Keycorp20-2-2018-8,49%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!