Updates

Aandelen Nederland

DSM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Eurocommercial Prop

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Vopak

Advies
verkopen
image description
Opinie Erik Klooster, 17 jan 10:15

Fabrikant vliegtuigmotoren koploper Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

DSM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Eurocommercial Prop

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Vopak

Advies
verkopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Koploper is MTU Aero Engines, op flinke afstand gevolgd door Neurocrine Biosciences.

Stand per 14 januari

Fraport9-1-2019-0,16%
Anadarko Petroleum2-1-20194,20%
McEwen Mining31-10-2018-9,53%
Nordea Bank17-10-2018-5,87%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-34,64%
Samsonite3-9-2018-24,02%
Turquoise Hill24-7-2018-42,61%
Zions Bancorporation17-7-2018-14,18%
Monster Beverage26-6-2018-2,20%
Northrop Grumman19-6-2018-15,77%
Mastercard12-6-20180,59%
Krones5-6-2018-34,95%
Signature Bank29-5-2018-11,75%
Bluebird Bio15-5-2018-31,47%
John Wood Group24-4-20181,28%
Amerigas20-3-2018-19,19%
Kemira13-3-20180,22%
Neurocrine Biosciences28-2-20187,16%
Keycorp20-2-2018-14,25%
Thor Industries13-2-2018-46,99%
MTU Aero Engines30-1-201823,79%
Somfy24-1-2018-17,83%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!