Updates

Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

Acomo

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
houden
image description
Opinie Erik Klooster, 7 feb 10:15

Zo doen onze Superstocks het

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

Acomo

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen. Bovenaan staat Neurocrine Biosciences.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Bovenaan staat Neurocrine Biosciences, op de voet gevolgd door Mastercard.

Stand per 4 februari

LAM Research30-1-20191,20%
Lundin Mining23-1-20199,16%
Voya Financial16-1-20195,38%
Fraport9-1-20197,36%
Anadarko Petroleum2-1-20199,01%
McEwen Mining31-10-2018-10,68%
Nordea Bank17-10-2018-4,04%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-29,36%
Samsonite3-9-2018-26,01%
Turquoise Hill24-7-2018-39,12%
Zions Bancorporation17-7-2018-4,71%
Monster Beverage26-6-20185,50%
Northrop Grumman19-6-2018-9,33%
Mastercard12-6-201811,07%
Krones5-6-2018-35,40%
Signature Bank29-5-20184,93%
Bluebird Bio15-5-2018-19,05%
John Wood Group24-4-2018-1,96%
Amerigas20-3-2018-13,23%
Kemira13-3-20180,60%
Neurocrine Biosciences28-2-201811,92%
Keycorp20-2-2018-12,00%
Thor Industries13-2-2018-45,80%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!