Updates

Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen
image description
Opinie Erik Klooster, 7 feb 10:15

Zo doen onze Superstocks het

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen. Bovenaan staat Neurocrine Biosciences.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Bovenaan staat Neurocrine Biosciences, op de voet gevolgd door Mastercard.

Stand per 4 februari

LAM Research30-1-20191,20%
Lundin Mining23-1-20199,16%
Voya Financial16-1-20195,38%
Fraport9-1-20197,36%
Anadarko Petroleum2-1-20199,01%
McEwen Mining31-10-2018-10,68%
Nordea Bank17-10-2018-4,04%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-29,36%
Samsonite3-9-2018-26,01%
Turquoise Hill24-7-2018-39,12%
Zions Bancorporation17-7-2018-4,71%
Monster Beverage26-6-20185,50%
Northrop Grumman19-6-2018-9,33%
Mastercard12-6-201811,07%
Krones5-6-2018-35,40%
Signature Bank29-5-20184,93%
Bluebird Bio15-5-2018-19,05%
John Wood Group24-4-2018-1,96%
Amerigas20-3-2018-13,23%
Kemira13-3-20180,60%
Neurocrine Biosciences28-2-201811,92%
Keycorp20-2-2018-12,00%
Thor Industries13-2-2018-45,80%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!