Updates

Aandelen Nederland

ASMI

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Procter & Gamble

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Caterpillar

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

AkzoNobel

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Vinci

Advies
houden
Aandelen Nederland

Randstad

Advies
houden
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
houden
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

Arcadis

Advies
kopen
image description
Opinie Erik Klooster, 31 jan 10:15

Verse Superstocks renderen snel

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

ASMI

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Procter & Gamble

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Caterpillar

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

AkzoNobel

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Vinci

Advies
houden
Aandelen Nederland

Randstad

Advies
houden
Aandelen Nederland

Heineken

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
houden
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

Arcadis

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Bovenaan staat Neurocrine Biosciences, gevolgd door de nog redelijk verse tips Fraport en Lundin Mining.

Stand per 21 januari

Lundin Mining23-1-20196,75%
Voya Financial16-1-20194,37%
Fraport9-1-20198,33%
Anadarko Petroleum2-1-20193,03%
McEwen Mining31-10-2018-12,23%
Nordea Bank17-10-2018-3,91%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-29,23%
Samsonite3-9-2018-26,51%
Turquoise Hill24-7-2018-40,95%
Zions Bancorporation17-7-2018-5,16%
Monster Beverage26-6-20180,72%
Northrop Grumman19-6-2018-10,80%
Mastercard12-6-20183,41%
Krones5-6-2018-34,51%
Signature Bank29-5-20180,21%
Bluebird Bio15-5-2018-24,95%
John Wood Group24-4-2018-4,99%
Amerigas20-3-2018-17,83%
Kemira13-3-20180,89%
Neurocrine Biosciences28-2-201812,37%
Keycorp20-2-2018-10,70%
Thor Industries13-2-2018-44,08%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!