Updates

Aandelen Nederland

BinckBank

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Procter & Gamble

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
image description
Opinie Erik Klooster, 14 nov 14:10

Hoe super doen onze Superstocks het?

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

BinckBank

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Procter & Gamble

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten.

Onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen tijd, gemeten vanaf de tipdatum. Het zijn onze 32 laatste Superstocks.

Superstocktipdatumhuidig rendement
McEwen Mining31-10-2018-7,67%
Nordea Bank17-10-2018-4,87%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-24,51%
Samsonite3-9-2018-25,00%
Turquoise Hill24-7-2018-35,53%
Zions Bancorporation17-7-2018-2,88%
Monster Beverage26-6-20180,93%
Northrop Grumman19-6-2018-8,64%
Mastercard12-6-20184,44%
Krones5-6-2018-28,33%
Signature Bank29-5-2018-7,52%
Bluebird Bio15-5-2018-27,72%
John Wood Group24-4-201820,48%
Amerigas20-3-2018-4,13%
Kemira13-3-20180,41%
Neurocrine Biosciences28-2-201832,45%
Keycorp20-2-2018-1,38%
Thor Industries13-2-2018-40,48%
MTU Aero Engines30-1-201831,32%
Somfy24-1-2018-11,13%
Boston Scientific17-1-201847,66%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-2018-2,27%
Anadarko Petroleum19-9-201738,68%
Sirius XM12-9-201717,53%
Red Hat5-9-201771,33%
Drillisch29-8-2017-29,48%
Groupe Crit15-8-2017-28,89%
Royal Bank of Canada8-8-20171,81%
Hornbach1-8-2017-24,28%
Brookfield Infrastructure Partners25-7-20178,45%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!