Updates

Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

SBM Offshore

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aalberts

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Kiadis Pharma

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
image description
Overig Erik Klooster, 11 apr 10:15

Status quo in top klassement Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

SBM Offshore

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aalberts

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Kiadis Pharma

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen

In het klassement van de Superstocks weet Mastercard zich bovenaan te handhaven. Daarna volgen ook nu weer Lundin Mining en Voya Financial.

De stand per maandag 8 april

Superstockdatumrendement
United Continental27-3-20197,58%
S&P Global6-3-20198,67%
Axel Springer27-2-2019-4,95%
Vf Corp20-2-20195,55%
LAM Research30-1-201915,48%
Lundin Mining23-1-201921,29%
Voya Financial16-1-201919,97%
Fraport9-1-20199,33%
Anadarko Petroleum2-1-20196,96%
McEwen Mining31-10-2018-23,72%
Nordea Bank17-10-2018-3,02%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-19,08%
Samsonite3-9-2018-17,91%
Turquoise Hill24-7-2018-37,86%
Zions Bancorporation17-7-2018-5,50%
Monster Beverage26-6-2018-2,36%
Northrop Grumman19-6-2018-8,23%
Mastercard12-6-201824,06%
Krones5-6-2018-26,60%
Signature Bank29-5-20186,32%
Bluebird Bio15-5-2018-3,40%
John Wood Group24-4-2018-2,11%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!