Updates

Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Marel

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Accsys

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Beter Bed

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Goldman Sachs

Advies
kopen

Updates

Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Marel

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Accsys

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Beter Bed

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Goldman Sachs

Advies
kopen
Overig Erik Klooster, 4 apr 2019 10:30

Creditcardfirma nog steeds aan de leiding bij Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen

In het klassement van de Superstocks staat Mastercard ook nu weer bovenaan. Daarna volgen Lundin Mining en Voya Financial.

De stand per maandag 1 april

Superstockadviesdatumrendement
United Continental27-3-20193,42%
S&P Global6-3-20198,88%
Axel Springer27-2-2019-7,96%
Vf Corp20-2-20193,17%
LAM Research30-1-201910,79%
Lundin Mining23-1-201918,76%
Voya Financial16-1-201917,57%
Fraport9-1-20195,68%
Anadarko Petroleum2-1-20194,81%
McEwen Mining31-10-2018-26,39%
Nordea Bank17-10-2018-8,17%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-16,74%
Samsonite3-9-2018-15,70%
Turquoise Hill24-7-2018-39,00%
Zions Bancorporation17-7-2018-6,78%
Monster Beverage26-6-2018-1,44%
Northrop Grumman19-6-2018-8,66%
Mastercard12-6-201826,02%
Krones5-6-2018-27,08%
Signature Bank29-5-20186,87%
Bluebird Bio15-5-2018-4,07%
John Wood Group24-4-2018-5,74%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €14,50 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!