Updates

Aandelen Nederland

Lucas Bols

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Altice Europe

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Home Depot

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

Euronext

Advies
houden
Aandelen Nederland

NIBC

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Vivoryon Therapeutics

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

SIF

Advies
houden
Aandelen Nederland

Boskalis Westminster

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Van Lanschot Kempen

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
kopen
Aandelen Nederland

OCI

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Linde

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Galapagos

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
houden
Aandelen Nederland

KPN

Advies
verkopen

Updates

Aandelen Nederland

Lucas Bols

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Altice Europe

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Home Depot

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

Euronext

Advies
houden
Aandelen Nederland

NIBC

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Vivoryon Therapeutics

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

SIF

Advies
houden
Aandelen Nederland

Boskalis Westminster

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Van Lanschot Kempen

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
kopen
Aandelen Nederland

OCI

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Linde

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Galapagos

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
houden
Aandelen Nederland

KPN

Advies
verkopen
Opinie Erik Klooster, 17 okt 2018 16:00

De prestaties van onze 30 laatste Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzers om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn onze 30 laatste Superstocks.

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden, gemeten vanaf de tipdatum. Met als hoogst renderende fonds nog steeds Anadarko Petroleum: +62%.

 
Superstocktipdatumrendement per 15/10
SPDR S&P Biotech ETF10-10-2018-0,97%
Fever-Tree18-9-2018-23,51%
Samsonite3-9-2018-22,12%
Turquoise Hill24-7-2018-30,27%
Zions Bancorporation17-7-2018-8,47%
Monster Beverage26-6-2018-6,59%
Northrop Grumman19-6-2018-2,35%
Mastercard12-6-20181,98%
Krones5-6-2018-26,64%
Signature Bank29-5-2018-12,63%
Bluebird Bio15-5-2018-26,79%
John Wood Group24-4-201830,85%
Amerigas20-3-20186,80%
Kemira13-3-20181,65%
Neurocrine Biosciences28-2-201837,38%
Keycorp20-2-2018-4,26%
Thor Industries13-2-2018-32,44%
MTU Aero Engines30-1-201820,03%
Somfy24-1-2018-13,41%
Boston Scientific17-1-201841,40%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-20183,48%
Anadarko Petroleum19-9-201761,80%
Sirius XM12-9-201714,24%
Red Hat5-9-201718,85%
Drillisch29-8-2017-31,96%
Groupe Crit15-8-2017-19,89%
Royal Bank of Canada8-8-20176,81%
Hornbach1-8-2017-18,78%
Brookfield Infrastructure Partners25-7-20173,42%

 

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €14,50 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!