Updates

Aandelen Internationaal

Home Depot

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Accell

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Bayer

Advies
houden
image description
Opinie Erik Klooster, 17 okt 16:00

De prestaties van onze 30 laatste Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Internationaal

Home Depot

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Accell

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Bayer

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzers om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn onze 30 laatste Superstocks.

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden, gemeten vanaf de tipdatum. Met als hoogst renderende fonds nog steeds Anadarko Petroleum: +62%.

 
Superstocktipdatumrendement per 15/10
SPDR S&P Biotech ETF10-10-2018-0,97%
Fever-Tree18-9-2018-23,51%
Samsonite3-9-2018-22,12%
Turquoise Hill24-7-2018-30,27%
Zions Bancorporation17-7-2018-8,47%
Monster Beverage26-6-2018-6,59%
Northrop Grumman19-6-2018-2,35%
Mastercard12-6-20181,98%
Krones5-6-2018-26,64%
Signature Bank29-5-2018-12,63%
Bluebird Bio15-5-2018-26,79%
John Wood Group24-4-201830,85%
Amerigas20-3-20186,80%
Kemira13-3-20181,65%
Neurocrine Biosciences28-2-201837,38%
Keycorp20-2-2018-4,26%
Thor Industries13-2-2018-32,44%
MTU Aero Engines30-1-201820,03%
Somfy24-1-2018-13,41%
Boston Scientific17-1-201841,40%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-20183,48%
Anadarko Petroleum19-9-201761,80%
Sirius XM12-9-201714,24%
Red Hat5-9-201718,85%
Drillisch29-8-2017-31,96%
Groupe Crit15-8-2017-19,89%
Royal Bank of Canada8-8-20176,81%
Hornbach1-8-2017-18,78%
Brookfield Infrastructure Partners25-7-20173,42%

 

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!