Updates

Aandelen Nederland

BAM

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

ICT Group

Advies
houden
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
houden
Aandelen Internationaal

General Electric

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Avantium

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Opinie Erik Klooster, 17 okt 2018 16:00

De prestaties van onze 30 laatste Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

BAM

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

ICT Group

Advies
houden
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
houden
Aandelen Internationaal

General Electric

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Avantium

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzers om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn onze 30 laatste Superstocks.

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden, gemeten vanaf de tipdatum. Met als hoogst renderende fonds nog steeds Anadarko Petroleum: +62%.

 
Superstocktipdatumrendement per 15/10
SPDR S&P Biotech ETF10-10-2018-0,97%
Fever-Tree18-9-2018-23,51%
Samsonite3-9-2018-22,12%
Turquoise Hill24-7-2018-30,27%
Zions Bancorporation17-7-2018-8,47%
Monster Beverage26-6-2018-6,59%
Northrop Grumman19-6-2018-2,35%
Mastercard12-6-20181,98%
Krones5-6-2018-26,64%
Signature Bank29-5-2018-12,63%
Bluebird Bio15-5-2018-26,79%
John Wood Group24-4-201830,85%
Amerigas20-3-20186,80%
Kemira13-3-20181,65%
Neurocrine Biosciences28-2-201837,38%
Keycorp20-2-2018-4,26%
Thor Industries13-2-2018-32,44%
MTU Aero Engines30-1-201820,03%
Somfy24-1-2018-13,41%
Boston Scientific17-1-201841,40%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-20183,48%
Anadarko Petroleum19-9-201761,80%
Sirius XM12-9-201714,24%
Red Hat5-9-201718,85%
Drillisch29-8-2017-31,96%
Groupe Crit15-8-2017-19,89%
Royal Bank of Canada8-8-20176,81%
Hornbach1-8-2017-18,78%
Brookfield Infrastructure Partners25-7-20173,42%

 

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!