Updates

Aandelen Nederland

BAM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

ICT Group

Advies
houden
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
houden
Aandelen Internationaal

General Electric

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Avantium

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Opinie Erik Klooster, 30 mei 10:15

Onze Superstocks de maat genomen

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

BAM

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Nederland

ICT Group

Advies
houden
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
houden
Aandelen Internationaal

General Electric

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Avantium

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen het klassement Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen klassement Superstocks per 27 mei

Anadarko Petroleum staat wat betreft rendement ook deze week op de eerste plaats, gevolgd door Mastercard en Voya Financial.

Superstockdatumrendement
CannTrust24-4-2019-24,65%
GATX10-4-2019-3,92%
United Continental27-3-20193,33%
S&P Global6-3-20199,62%
Axel Springer27-2-2019-5,01%
Vf Corp20-2-20195,49%
LAM Research30-1-20199,12%
Lundin Mining23-1-201912,87%
Voya Financial16-1-201922,06%
Fraport9-1-201914,98%
Anadarko Petroleum2-1-201964,07%
McEwen Mining31-10-2018-32,05%
Nordea Bank17-10-2018-12,21%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-25,90%
Samsonite3-9-2018-46,00%
Turquoise Hill24-7-2018-57,11%
Zions Bancorporation17-7-2018-8,93%
Monster Beverage26-6-201817,33%
Northrop Grumman19-6-20184,00%
Mastercard12-6-201832,77%
Krones5-6-2018-35,84%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!