Updates

Aandelen Nederland

Aperam

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Beter Bed

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

VolkerWessels

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Daimler

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Rio Tinto

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Lufthansa

Advies
houden
Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen
image description
Opinie Erik Klooster, 7 feb 10:15

Vijftig Tips van de Week op een rijtje

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Aperam

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Beter Bed

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

VolkerWessels

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Daimler

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Rio Tinto

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Lufthansa

Advies
houden
Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen

Met ijzeren regelmaat komen wij met een Tip van de Week. Daarvan verwachten wij uiteraard dat ze goed zullen renderen (met een beleggingshorizon van twaalf maanden). U vindt hier de rendementen van de Tips van de Week van de afgelopen 52 weken.

Vijftig tips van de week

Dialog voert op dit moment het klassement aan, gevolgd door Ichor Holdings en Republic Services. Even afgezien van de bijna 123% winst voor de calloptie op de VIX, die in november gesloten is.

De stand per maandag 4 februari

Marathon Petroleum30-1-20190,78%
Ajax23-1-20193,23%
Siltronic16-1-20198,17%
PostNL9-1-20192,03%
Britvic2-1-201914,52%
Skyworks Solutions12-12-20187,51%
iShares USD Treasury Bond 20+ YR UCITS ETF5-12-20182,33%
Ball Corporation28-11-20184,23%
Kering21-11-201816,46%
AbbVie14-11-2018-11,04%
Sipef7-11-2018-2,10%
Gilead Sciences31-10-20182,48%
Ichor Holdings24-10-201830,23%
iShares JPMorgan EM Local Govt Bond UCITS ETF17-10-20187,35%
SMCP10-10-2018-26,36%
TUI Group3-10-2018-15,48%
Immobel26-9-20186,13%
Carlisle Companies19-9-2018-11,49%
Nexans12-9-20186,91%
Blue Prism5-9-2018-42,91%
Rolls-Royce29-8-2018-8,75%
Nektar Therapeutics22-8-2018-31,70%
iShares China Large Caps UCITS15-8-20186,61%
Puma8-8-201816,77%
Logitech1-8-2018-14,69%
Nintendo25-7-2018-10,60%
Groupe SEB18-7-2018-9,94%
Ferro Corporation11-7-2018-17,26%
Vranken-Pommery4-7-20187,45%
Compass Group27-6-20184,93%
Southern Copper20-6-2018-25,84%
AIB Group13-6-2018-21,64%
Dialog6-6-201860,06%
Siemens Healthineers30-5-20186,10%
Calloptie VIX (gesloten nov. 2018)23-5-2018122,92%
Activision Blizzard16-5-20188,33%
Amerco9-5-201812,02%
Solvac2-5-2018-0,87%
Republic Services25-4-201829,31%
Ashland Global Holdings18-4-201817,92%
Ashtead11-4-2018-1,27%
Henkel4-4-2018-16,99%
Ter Beke28-3-2018-16,37%
Biogaia21-3-2018-6,61%
Corp. Financiera Alba14-3-2018-11,83%
Ab InBev7-3-2018-22,61%
Cognex28-2-2018-7,19%
Emerging Markets UCITS ETF21-2-2018-4,12%
Micron14-2-2018-1,32%
H.B. Fuller7-2-20188,50%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!