Updates

Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
houden
Aandelen Nederland

DSM

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ING

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AND

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Accsys

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
houden
Opinie Erik Klooster, 9 jan 17:30

De prestaties van onze Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
houden
Aandelen Nederland

DSM

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ING

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Aegon

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Siemens

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AND

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Accsys

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Takeawaycom

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Koploper is nog steeds Boston Scientific, gevolgd door MTU Aero Engines.

Stand per 7 januari

Tipdatumrendementen
Anadarko Petroleum2-1-20193,92%
McEwen Mining31-10-2018-8,33%
Nordea Bank17-10-2018-12,20%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-42,17%
Samsonite3-9-2018-28,42%
Turquoise Hill24-7-2018-40,31%
Zions Bancorporation17-7-2018-20,94%
Monster Beverage26-6-2018-10,91%
Northrop Grumman19-6-2018-20,48%
Mastercard12-6-2018-2,85%
Krones5-6-2018-39,98%
Signature Bank29-5-2018-18,01%
Bluebird Bio15-5-2018-41,13%
John Wood Group24-4-2018-11,02%
Amerigas20-3-2018-19,25%
Kemira13-3-2018-6,52%
Neurocrine Biosciences28-2-2018-9,83%
Keycorp20-2-2018-21,79%
Thor Industries13-2-2018-55,59%
MTU Aero Engines30-1-201812,50%
Somfy24-1-2018-20,36%
Boston Scientific17-1-201838,75%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!