Updates

Aandelen Nederland

Signify

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
kopen
image description
Opinie Erik Klooster, 9 jan 17:30

De prestaties van onze Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Signify

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Ahold Delhaize

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Koploper is nog steeds Boston Scientific, gevolgd door MTU Aero Engines.

Stand per 7 januari

Tipdatumrendementen
Anadarko Petroleum2-1-20193,92%
McEwen Mining31-10-2018-8,33%
Nordea Bank17-10-2018-12,20%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-42,17%
Samsonite3-9-2018-28,42%
Turquoise Hill24-7-2018-40,31%
Zions Bancorporation17-7-2018-20,94%
Monster Beverage26-6-2018-10,91%
Northrop Grumman19-6-2018-20,48%
Mastercard12-6-2018-2,85%
Krones5-6-2018-39,98%
Signature Bank29-5-2018-18,01%
Bluebird Bio15-5-2018-41,13%
John Wood Group24-4-2018-11,02%
Amerigas20-3-2018-19,25%
Kemira13-3-2018-6,52%
Neurocrine Biosciences28-2-2018-9,83%
Keycorp20-2-2018-21,79%
Thor Industries13-2-2018-55,59%
MTU Aero Engines30-1-201812,50%
Somfy24-1-2018-20,36%
Boston Scientific17-1-201838,75%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!