Updates

Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen
image description
Opinie Erik Klooster, 2 jan 12:10

Zo doen onze Superstocks het

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
verkopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Zo doen onze Superstocks het. Dit zijn de actuele rendementen. 

Scores van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Koploper is nog steeds Boston Scientific, gevolgd MTU Aero Engines en Time Warner.

Stand per 31 december

Superstockdatumhuidig rendement
McEwen Mining31-10-2018-8,33%
Nordea Bank17-10-2018-12,20%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-42,17%
Samsonite3-9-2018-28,42%
Turquoise Hill24-7-2018-40,31%
Zions Bancorporation17-7-2018-20,94%
Monster Beverage26-6-2018-10,91%
Northrop Grumman19-6-2018-20,48%
Mastercard12-6-2018-2,85%
Krones5-6-2018-39,98%
Signature Bank29-5-2018-18,01%
Bluebird Bio15-5-2018-41,13%
John Wood Group24-4-2018-11,02%
Amerigas20-3-2018-30,48%
Kemira13-3-2018-6,52%
Neurocrine Biosciences28-2-2018-9,83%
Keycorp20-2-2018-21,79%
Thor Industries13-2-2018-55,59%
MTU Aero Engines30-1-201812,50%
Somfy24-1-2018-20,36%
Boston Scientific17-1-201838,75%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-2018-10,04%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!