Beleggers Belangen Live

De week die komen gaat: cijfers van Boskalis, Altice en Deutsche Post

Wekelijks blikken we vooruit op de week die komen gaat. De grootste stroom jaarcijfers is voorbij, maar ook in week 10 komen bedrijven die wij op de voet volgen nog met hun resultaten. Maandag publiceert Corbion zijn cijfers, en wij zullen daar dan snel op reageren. Verder worden deze week de resultaten verwacht van onder meer Boskalis, Altice en Deutsche Post.

Om zo snel mogelijk op de hoogte te zijn, is het raadzaam u te aan te melden voor onze dagelijkse gratis nieuwsbrief of om u voor specifieke onderwerpen aan te melden voor onze alerts (alleen voor abonnees).

De komende zeven dagen kunt u onder andere de volgende onderwerpen op onze website verwachten:

Maandag 6 maart

Dinsdag 7 maart

Woensdag 8 maart

Donderdag 9 maart

Vrijdag 10 maart

Zaterdag 11 maart

Zondag 12 maart


Wie mag dit artikel niet missen? U kunt als abonnee dit artikel cadeau geven aan uw vrienden of familie. Klik bovenaan het artikel op de link en het artikel wordt per e-mail doorgestuurd.


Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Erik Klooster

Erik Klooster (1968) werkt sinds 2016 bij Beleggers Belangen, onder meer als eindredacteur. Erik studeerde geschiedenis aan de Universiteit Utrecht, met als doel om in de journalistiek te gaan werken. Na z’n studie deed hij dat in uiteenlopende functies. Z’n eerste schreden in het vak zette hij bij Omroep Gelderland, en daarna werkte Erik onder meer bij de VARA, Radio Nederland Wereldomroep en als eindredacteur bij een landelijk studentenweekblad. Verder was hij diverse jaren producer en samensteller van het wekelijkse radioprogramma van het voormalige Postbus 51. Behalve voor nieuws en taal heeft Erik altijd een bijzondere belangstelling gehad voor mathematica. Die interesses komen mooi samen bij zijn activiteiten voor Beleggers Belangen.

Meer artikelen van deze expert