Een maand geleden publiceerden wij op deze website onze nieuwe oogst Hollandse kooptips. Het ging om 22 nationale aandelen waarvan wij een positief rendement verwachtten op basis van fundamentele analyse en met een beleggingshorizon van twaalf maanden.
Hieronder vindt u het overzicht van de rendementen – inclusief dividend – van deze kooptips sinds wij die een maand geleden publiceerden (5 juni – 3 juli). In de genoemde periode eindigden de meeste van de door ons getipte aandelen in het rood. Wel waren er overtuigende uitschieters naar boven: ArcelorMittal, TKH en ASR.
Al met al deden onze 22 kooptips het een procentpunt beter dan de AEX: het gemiddelde rendement was -1,2% tegenover -2,2% voor de AEX Total Return.
- ArcelorMittal +9,7%
- TKH Group +6,8%
- ASR +6,4%
- ING +3,5%
- ForFarmers +1,0%
- Holland Colours +1,0%
- Besi +0,2%
- Accsys 0,0%
- Hydratec 0,0%
- Randstad -0,5%
- Stern -1,7%
- Heineken -2,1%
- RELX -2,5%
- AND -2,8%
- Wereldhave -2,9%
- ASMI -3,0%
- Wolters Kluwer -4,5%
- Eurocommercial Properties -5,4%
- Pershing Square -5,8%
- Hunter Douglas -6,5%
- Fagron -8,0%
- Galapagos -9,6%
Lees ook: Positief rendement voor meeste buitenlandse TA-tips
Wilt u op de hoogte blijven van alle actuele adviezen voor dit aandeel? U kunt u als abonnee aanmelden voor de alerts. Vink onderaan dit artikel het fonds aan of ga voor het volledige overzicht naar de alertspagina op onze website