Beleggers Belangen Live

Kooptips: Siemens onder druk maar koopwaardig

De koopwaardigheid van aandelen is niet altijd eenduidig. Zo kampt Siemens met een forse margedruk, maar geven we dit aandeel toch een koopadvies. Ons advies op Siemens is gratis toegankelijk voor niet-abonnees, en dat geldt ook voor twee andere koopadviezen.

Deze fondsen komen voor op een van de lange lijsten met kooptips die Beleggers Belangen wekelijks op maandag publiceert. De koopadviezen worden elke week gegeven in verschillende categorieën, met een beleggingshorizon van twaalf maanden.

Wind mee of tegen

Gisteren publiceerden wij in de categorie fundamentele analyse: ‘De wind tegen of de wind mee: onze internationale koopadviezen’.

Kennismaken

Om niet-abonnees met onze tips te laten kennismaken, stellen wij wekelijks enkele kooptips van die week een dag later ook voor hen open.

Gratis kooptips: Siemens onder druk maar koopwaardig

Bayer heeft de wind tegen (31 juli)
Ongunstige weersomstandigheden en de handelsoorlog zetten de groei van de zaadactiviteiten bij Bayer flink onder druk. Het bedrijf houdt voorlopig nog vast aan de ambitieuze doelstelling voor 2019.

Luxeproducten LVMH en Kering blijven geliefd (30 juli)
De twee grootste luxeconsumptiegoederenbedrijven ter wereld, LVMH en Kering, hebben hun halfjaarcijfers gepresenteerd. We vormen ons een oordeel en komen tot een advies.

Flinke margedruk bij Siemens (7 augustus)
De verslechterde marktomstandigheden zetten de winstmarges van Siemens onder druk. Kan het bedrijf dankzij een bomvol orderboek de tegenwind goed doorstaan?

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Erik Klooster

Erik Klooster (1968) werkt sinds 2016 bij Beleggers Belangen, onder meer als eindredacteur. Erik studeerde geschiedenis aan de Universiteit Utrecht, met als doel om in de journalistiek te gaan werken. Na z’n studie deed hij dat in uiteenlopende functies. Z’n eerste schreden in het vak zette hij bij Omroep Gelderland, en daarna werkte Erik onder meer bij de VARA, Radio Nederland Wereldomroep en als eindredacteur bij een landelijk studentenweekblad. Verder was hij diverse jaren producer en samensteller van het wekelijkse radioprogramma van het voormalige Postbus 51. Behalve voor nieuws en taal heeft Erik altijd een bijzondere belangstelling gehad voor mathematica. Die interesses komen mooi samen bij zijn activiteiten voor Beleggers Belangen.

Meer artikelen van deze expert