Beleggers Belangen Live

Op deze drie aandelen kunt u meeliften

De afgelopen maanden hebben we voor een reeks Nederlandse aandelen kooptips gegeven. Op basis van fundamentele analyse verwachten we er een positief rendement van. Ter kennismaking stellen we nu drie Nederlandse kooptips open voor niet-abonnees. Aandelen waarop u kunt meeliften.

Deze aandelen komen voor op een van de lange lijsten met kooptips die Beleggers Belangen wekelijks op maandag publiceert.

Twaalf maanden

De kooptips worden wekelijks gegeven in verschillende categorieën met een beleggingshorizon van twaalf maanden.

Alle Nederlandse aandelen

Gisteren publiceerden wij een overzicht van Nederlandse aandelen die wij recent van een koopadvies hebben voorzien op basis van fundamentele analyse: ’28 interessante aandelen voor uw portefeuille’.

Kennismaken

Om niet-abonnees met onze tips te laten kennismaken, stellen wij wekelijks enkele kooptips van die week een dag later ook voor hen open.

VANDAAG: OP DEZE DRIE AANDELEN KUNT U MEELIFTEN

Aperam
Beleggers blij met Aperam ondanks moeizaam kwartaal (6 februari)
Aperam had een zwak vierde kwartaal en ook het lopende kwartaal zal flink minder winst opleveren. De koers stijgt toch omdat er veel geld naar de aandeelhouders vloeit.
ING
ING overtuigt met jaarcijfers (7 februari)
ING heeft de winst in 2018 redelijk op peil gehouden. Dat is een knappe prestatie, met het oog op het negatieve effect van de witwasboete. De progressie op het vlak van kostenbeheersing stemt optimistisch.
Vastned
Vastned te laag gewaardeerd (4 februari)
Beleggers zijn sceptisch over de toekomst van fysieke winkels. Dat is ook te zien aan de lage waardering van Vastned. De winkels in de populaire binnensteden van het bedrijf hebben echter goede overlevingskansen.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Erik Klooster

Erik Klooster (1968) werkt sinds 2016 bij Beleggers Belangen, onder meer als eindredacteur. Erik studeerde geschiedenis aan de Universiteit Utrecht, met als doel om in de journalistiek te gaan werken. Na z’n studie deed hij dat in uiteenlopende functies. Z’n eerste schreden in het vak zette hij bij Omroep Gelderland, en daarna werkte Erik onder meer bij de VARA, Radio Nederland Wereldomroep en als eindredacteur bij een landelijk studentenweekblad. Verder was hij diverse jaren producer en samensteller van het wekelijkse radioprogramma van het voormalige Postbus 51. Behalve voor nieuws en taal heeft Erik altijd een bijzondere belangstelling gehad voor mathematica. Die interesses komen mooi samen bij zijn activiteiten voor Beleggers Belangen.

Meer artikelen van deze expert