Apple (AAPL) is begin januari door ons op de verkooplijst gezet. In maart bespraken wij de herstelbeweging in het aandeel, die pas rond $110 serieuze weerstand tegemoet kon zien. De gecombineerde weerstand van de dalende weerstandslijn en het 40-weeks gemiddelde hebben inderdaad een stevige blokkade opgeworpen rond $110. De koersdruk van afgelopen week ging gepaard met bovengemiddelde omzetten. Dat geeft aan dat beleggers een grote interesse hebben om aandelen Apple te verkopen. Voor ons is dat een bevestiging van de dalende trend. Wel is Apple momenteel aangeland op het belangrijke steunniveau rond $93. Binnen een jaar heeft dit niveau tot tweemaal toe voor een draai gezorgd in de koersontwikkeling. Wellicht ook deze keer. Maar op de langere termijn schatten wij de dalende trend sterker in, waarmee een val onder $93 onvermijdelijk wordt. Het verkoopadvies blijft gehandhaafd.

Apple steunt (nog) op $93
05-05-2016, 10:11
< 1 min leestijd
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier
Alert
Selecteer de onderwerpen waarover u een alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.
Log in en ontvang nieuwe artikelen over uw favoriete onderwerpen direct via e-mail door het instellen van uw Beleggers Belangen alerts.
Hendrik Jan Davids
Hendrik Jan Davids (1969) is directeur van VDVM research & investment consultancy, onderdeel van vermogensbeheerder Blauwtulp Wealth Management. Hendrik Jan verzorgt al meer dan tien jaar de rubriek Technische Analyse voor Beleggers Belangen en schrijft ook over technische analyse voor andere financiële media. Hij is Chartered Market Technician (CMT), een internationale erkende titel in de technische analyse. Naast zijn werk als auteur is Hendrik Jan partner en vermogensbeheerder bij Blauwtulp Wealth Management.