Beleggers Belangen Live

Dividendportefeuille | Nieuwe positie in fraai techaandeel

Menno van Hoven

Het rendement dit jaar voor de Dividendportefeuille is nu -7,8% na wederom een wilde beursweek met grote koeruitslagen.

Op maandag profiteerde ik van de scherpe koersdalingen in de week ervoor met de aankoop van het Amerikaanse technologiebedrijf Teradyne, de dividendtip waar u hier alles over kunt lezen. Kort na de opening op Wall Street kon Teradyne tegen een koers van $70,41 worden toegevoegd voor een bedrag van $4340, ofwel 1,2% van de portefeuille. Teradyne sloot diezelfde maandag al op $74,57.

De resterende kaspositie van 1,3% (aangehouden in euro’s) zal op korte termijn nog worden gebruikt voor de aankoop van één laatste aandeel. Daarnaast wordt eind juni een flink dividendbedrag herbelegd.

  • Rendement 2020: -7,8%
  • Sinds start (6 september 2011): +216,7%

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Menno van Hoven

Menno van Hoven

Menno van Hoven (1978) schrijft sinds 2007 voor Beleggers Belangen. Sinds 2011 beheert hij de dividendportefeuille. Menno is in 2002 afgestudeerd aan de Hogeschool voor Economische Studies in Rotterdam (management, economie, recht). Tijdens zijn studie werd hij in 2000 tweede in het landelijke beursspel van het Algemeen Dagblad, waarna hij zijn beleggingscarrière via onder meer MeesPierson en de dealingroom van Fortis Bank uiteindelijk voortzette bij Beleggers Belangen.

Meer artikelen van deze expert