Beleggers Belangen Live

Nederlandse TA-tips: 25 winnaars en 25 verliezers

Een maand geleden publiceerden wij op deze website onze Nederlandse TA-kooptips van dat moment. Het ging om 51 Nederlandse aandelen waarvan wij een positief rendement verwachtten op basis van technische analyse en met een beleggingshorizon van twaalf maanden.

Hieronder vindt u het overzicht van de rendementen – inclusief dividend – van deze kooptips sinds wij die een maand geleden publiceerden (19 juni – 17 juli). Het aantal winnaars en verliezers is gelijk verdeeld: 25 aandelen behaalden een positief rendement en 25 een negatief rendement. Eén kooptip maakte pas op de plaats met een rendement van 0%.

Air France-KLM en ArcelorMittal zijn de overduidelijke koplopers, met Altice als drager van de rode lantaarn. Het gemiddelde rendement van de 51 tips was +0,4% tegenover -0,7% voor de AEX Total Return.

  • Air France-KLM +22,8%
  • ArcelorMittal +20,8%
  • ASR +6,7%
  • Aegon +5,9%
  • SBM Offshore +5,7%
  • Aperam +5,0%
  • Besi +5,0%
  • NN Group +4,5%
  • Corbion +4,4%
  • ForFarmers +4,4%
  • Fagron +4,2%
  • ASML +3,6%
  • TKH Group +3,5%
  • ABN Amro +2,5%
  • ING +2,4%
  • Arcadis +2,1%
  • Lucas Bols +2,0%
  • BAM +1,8%
  • SIF +1,8%
  • KAS Bank +1,1%
  • AkzoNobel +0,8%
  • ICT Group +0,8%
  • ASMI +0,7%
  • Euronext +0,3%
  • Stern +0,3%
  • Van Lanschot 0,0%
  • Kendrion -0,1%
  • IMCD -0,3%
  • Nedap -0,3%
  • TomTom -0,7%
  • Intertrust -0,9%
  • Heineken -1,0%
  • Unilever -1,2%
  • KPN -1,6%
  • Acomo -1,7%
  • Philips Lighting -2,5%
  • Aalberts -2,7%
  • AMG -2,8%
  • Shell -3,3%
  • OCI -3,7%
  • PostNL -3,7%
  • Sligro -4,1%
  • Wessanen -5,4%
  • DSM -5,5%
  • RELX -5,8%
  • Wolters Kluwer -6,1%
  • Philips -6,4%
  • Randstad -6,8%
  • Accell -8,3%
  • Galapagos -8,6%
  • Altice -9,4%

Lees ook: Manpower trekt onze kar met buitenlandse aandelen


Wilt u op de hoogte blijven van alle actuele adviezen voor dit aandeel? U kunt u als abonnee aanmelden voor de alerts. Vink onderaan dit artikel het fonds aan of ga voor het volledige overzicht naar de alertspagina op onze website

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Erik Klooster

Erik Klooster (1968) werkt sinds 2016 bij Beleggers Belangen, onder meer als eindredacteur. Erik studeerde geschiedenis aan de Universiteit Utrecht, met als doel om in de journalistiek te gaan werken. Na z’n studie deed hij dat in uiteenlopende functies. Z’n eerste schreden in het vak zette hij bij Omroep Gelderland, en daarna werkte Erik onder meer bij de VARA, Radio Nederland Wereldomroep en als eindredacteur bij een landelijk studentenweekblad. Verder was hij diverse jaren producer en samensteller van het wekelijkse radioprogramma van het voormalige Postbus 51. Behalve voor nieuws en taal heeft Erik altijd een bijzondere belangstelling gehad voor mathematica. Die interesses komen mooi samen bij zijn activiteiten voor Beleggers Belangen.

Meer artikelen van deze expert