Beleggers Belangen komt met een nieuw initiatief: de Beleggers Belangen Academy. Een kennisplatform waarin de redactie de opgebouwde en bewezen kennis over beleggen deelt met een selecte groep lezers. Doel: het gestructureerd opbouwen van vermogen voor uw financiële doelen.
Iedereen heeft een mening over beleggen, maar er zijn maar weinigen die er verstand van hebben. De Beleggers Belangen Academy helpt lezers van Beleggers Belangen de feiten van de meningen te onderscheiden. In deze cursus leert u hoe u gestructureerd vermogen opbouwt door te beleggen zonder dat u wordt gehinderd door de waan van de dag. Dat is nu belangrijker dan ooit, want u bent steeds meer zelf verantwoordelijk voor de opbouw van vermogen – voor de inkoop van zorg, studie van de kinderen of inkomen voor later. Dat vraagt om een gedegen kennis van beleggen, zeker gezien de lage spaarrente en de toegenomen volatiliteit op de financiële markten. In deze online cursus deelt de redactie de in de afgelopen decennia opgebouwde kennis met de lezers. De cursus is bedoeld voor iedereen die wil weten hoe hij zijn financiële doelen kan bereiken door middel van beleggen. U leert niet alleen hoe u de juiste beleggingsinstrumenten selecteert, maar ook hoe u onverantwoorde risico’s vermijdt. In de Beleggers Belangen Academy draait alles om de praktijk. Aan de hand van praktijkvoorbeelden en transacties in de portefeuilles van Beleggers Belangen worden bewezen strategieën toegelicht. Vanaf de eerste les kunt u direct met uw eigen portefeuille aan de slag.
Leer beleggen voor uw doel
Bij de Beleggers Academy gaat het om meer dan uw beleggingsportefeuille alleen. U belegt immers met een doel. We laten u stap voor stap zien hoe u een portefeuille opbouwt die bij uw doelen past. Een portefeuille voor uw pensioen vraagt immers om een andere aanpak dan beleggen voor het studiepotje van uw kinderen. U leert bovendien hoe u de portefeuille onderhoudt en hoe u een goede spreiding aanbrengt in aandelen. Daarmee voorkomt u dat u onnodig moet wachten op een goed rendement (zie grafiek).
Aanmelden
De Beleggers Belangen Academy gaat in het najaar van start. De eerste reacties op de pilot zijn buitengewoon positief. Om die reden verwachten we dat het aantal aanmeldingen het beperkte aantal plaatsen ruim zal overstijgen. Wilt u als eerste op de hoogte worden gehouden van de opening van de Academy? Stuur dan een e-mail naar karel.mercx@reedbusiness.nl.
[su_box title=”De beleggingsspecialisten” style=”soft” box_color=”#f1f0ee” title_color=”#e40613″ radius=”1″]Stephen Hendriks is adjunct-hoofdredacteur van Beleggers
Belangen en beheert de defensieve portefeuille (samen met Karel Mercx) en de pensioenportefeuille. Stephen geeft regelmatig presentaties en webinars over portefeuillebeheer en dividendbeleggen. Daarbij aarzelt hij niet om op het belang van assetallocatie te hameren. ‘De juiste verdeling van het vermogen over aandelen, obligaties, edelmetalen en cash is cruciaal voor het resultaat van de portefeuille.’
Karel Mercx is redacteur van Beleggers Belangen en een bekend gezicht in het beleggerslandschap. Hij heeft een vaste plek in het financiële panel van NRC en is beleggingsspecialist bij het RTLZ Beursspel. Zijn belangrijkste advies aan beleggers: ‘Negeer de waan van de dag en vergroot je kennisniveau.’ Hij volgt zijn eigen advies, want Karel leest al meer dan tien jaar lang elke week een boek over beleggen.[/su_box]
Wilt u als eerste op de hoogte worden gehouden van de opening van de Academy? Laat dan hier uw gegevens achter