DSM kent al sinds april vorig jaar een positief advies. Inmiddels noteert het aandeel flink hoger.
Of meer koerswinst in het verschiet ligt, hangt af van het weerstandsniveau rond €64. In september vorig jaar liep de toenmalige opmars stuk rond dit niveau. Dat geeft aan dat zich de nodige verkoopdruk concentreert rond €64.
Tegelijkertijd zijn de voortekenen voor een doorbraak gunstig. Het 40-weeks gemiddelde wijst omhoog en de MACD-indicator laat zien dat het momentum opwaarts is gericht. De kansen op een doorbraak boven €64 schatten wij hoger in dan het risico op een koersval onder de steunlijn. Daarvan is sprake bij een weekslotkoers onder €61. Vooral een val onder de gemiddeldelijn, momenteel rond €59, zal een deuk slaan in het huidige trendbeeld. Voorlopig gaan we echter uit van het positieve scenario en handhaven we het koopadvies.
Lees ook: Fugro: vraag en aanbod in evenwicht
Wie mag dit artikel niet missen? U kunt als abonnee dit artikel cadeau geven aan uw vrienden of familie. Klik bovenaan het artikel op de link en het artikel wordt per e-mail doorgestuurd.