Beleggers Belangen Live

AEX gaat uitdaging rond 538 aan

Het technische beeld van de AEX-index is uitstekend. De grotere trend is opwaarts gericht, zeker sinds in december de weerstand rond 460 werd doorbroken. De AEX gaat de uitdaging rond 538 aan.De doorbraak in maart boven 510 bevestigde de opnieuw de koopinteresse in Nederlandse aandelen. Van recente datum is de opleving vanaf hetzelfde 510-niveau. Daarover hebben wij meerdere keren geschreven.

AEX kan doorstoten

Nu het hoogtepunt van dit jaar rond 538 is bereikt, gaat de AEX de uitdaging aan om door te stoten. Wij verwachten dat het laatste kwartaal van 2017 positief zal eindigen en een doorbraak zal worden gerealiseerd. Het regelmatig genoemde koersdoel op 560 kan voor het einde van het jaar worden bereikt. Hoopgevend is dat de MACD-indicator weer een positieve kruising laat zien. Dat geeft aan dat het momentum in opwaartse richting draait, waardoor de kansen op een doorbraak toenemen.


Wie mag dit artikel niet missen? U kunt als abonnee dit artikel cadeau geven aan uw vrienden of familie. Klik bovenaan het artikel op de link en het artikel wordt per e-mail doorgestuurd.


Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Hendrik Jan Davids

Hendrik Jan Davids (1969) is directeur van VDVM research & investment consultancy, onderdeel van vermogensbeheerder Blauwtulp Wealth Management. Hendrik Jan verzorgt al meer dan tien jaar de rubriek Technische Analyse voor Beleggers Belangen en schrijft ook over technische analyse voor andere financiële media. Hij is Chartered Market Technician (CMT), een internationale erkende titel in de technische analyse. Naast zijn werk als auteur is Hendrik Jan partner en vermogensbeheerder bij Blauwtulp Wealth Management.

Meer artikelen van deze expert