Beleggers Belangen Live

Ebusco rondt cijfers 2024 af

(ABM FN-Dow Jones) Ebusco heeft de cijfers over 2024 afgerond. Dit bleek maandag voorbeurs uit een bericht van de fabrikant van elektrische bussen.

De controlerende accountant onthield zich hierbij wel van een oordeel.

Er werden tevens aanpassingen aangebracht in de toelichting op de voorlopige cijfers. De accountant constateerde hier en daar fouten. Het eigen vermogen en het resultaat bleven echter onveranderd, aldus Ebusco.

Nog altijd kampt Ebusco met een beperkte liquiditeit, en dat geeft twijfels over de continuïteit van het bedrijf.

Op 16 december organiseert de fabrikant een jaarvergadering voor zijn aandeelhouders.

Ook werden er maandag enkele personele wijzigingen aangekondigd.

De aandeelhouders zal worden gevraagd te stemmen over de voorgestelde benoeming van Mariëtte Doornekamp, ​​Olaf de Bruijn en Rob Engelschman als nieuwe leden van de raad van commissarissen van Ebusco.

In het geval van Engelschman geldt de benoeming per 1 april 2026.

Verder zal Roel Nagelmaeker worden voorgesteld als lid van de raad van bestuur en CFO.

Naar verwachting zal Ebusco voorafgaand aan of tijdens de jaarvergadering een korte update geven, waaronder ook informatie over de financiële positie van de onderneming per 30 september 2025.