Beleggers Belangen Live

ForFarmers | Vizier op 2025

Michiel Pekelharing

In de komende vijf jaar wil ForFarmers het aantal thuismarkten uitbouwen van vijf naar zeven, bleek op de jaarlijkse beleggersdag.

Voor 2025 streeft het bedrijf naar een onderliggende ebitda van €125 mln tot €135 mln (2019: €88,5 mln). Behalve via autonome groei en overnames, gaan achter die verbetering ook kostenmaatregelen schuil. De operationele kosten moeten – onder meer door een focus op innovatie – met minstens €10 mln dalen ten opzichte van 2020.

Advies ForFarmers

De gemiddelde ebitda-groei van ForFarmers van 6 à 7% per jaar oogt realistisch. Een aanpassing van de payout van maximaal 50% naar 40 à 60% biedt ruimte voor een iets hoger dividend. Per saldo geven de plannen geen aanleiding om het houdadvies te herzien.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Michiel Pekelharing

Michiel Pekelharing

Expert

Michiel Pekelharing (1976) schrijft sinds midden jaren ‘90 voor Beleggers Belangen, waar hij begon als junior (internet)redacteur. Inmiddels werkt hij als freelance financieel journalist. Naast zijn werk voor Beleggers Belangen is hij onder meer actief als hoofdredacteur van FondsNL. Michiel is gespecialiseerd in de aandelensectoren (bio)Chemie, Handel (zakelijk) en Industrie, en schrijft daarnaast veel over de ontwikkelingen op het vlak van beleggingsfondsen en ETF’s, gestructureerde producten en grondstoffen.

Meer artikelen van deze expert