Updates

Aandelen Nederland

IMCD

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Iberdrola

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Alphabet

Advies
kopen
Aandelen Nederland

KPN

Advies
houden
Aandelen Nederland

Aalberts

Advies
kopen
Aandelen Nederland

BAM

Advies
houden
Aandelen Nederland

Randstad

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

ASMI

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Besi

Advies
kopen
Aandelen Nederland

AkzoNobel

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

JPMorgan Chase

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Nedap

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Unilever

Advies
houden
Aandelen Nederland

Philips

Advies
houden
Advies Michiel Pekelharing, 21 apr 2016 08:56

Roche vol optimisme

0 0 Leestijd ongeveer

De degelijke resultaten en vooral het optimisme over de kansen in de markt voor kanker­immuunmiddelen zijn aanleiding om het koopadvies voor Roche te herhalen. 

De omzet van Roche is in de eerste drie maanden van 2016 met 5% gestegen tot CHF12,4 mrd. Die toename lag in lijn met de marktverwachtingen en de doelstelling van Roche zelf. Het concern streeft ernaar om in 2016 de inkomsten met een laag tot middelhoog enkelcijferig percentage op te schroeven, terwijl de winst iets harder moet stijgen. De koers steeg met 2% na de presentatie en dat was in de eerste plaats te danken aan het enthousiasme van het hoofd van de farmacietak Daniel O’Day over de vooruitzichten van atezolizumab. Dit is het eerste van een nieuwe generatie medicijnen die het immuunsysteem helpen bij het bestrijden van kanker. Het product is in de Verenigde Staten toegelaten tot een versneld keuringsproces voor de behandeling van blaas- en longkanker. Het middel kan mogelijk nog dit jaar worden geïntroduceerd. Daarmee krijgt Roche aansluiting bij Merck en Bristol-Meyers Squibb, die in dit segment al enkele middelen op de markt hebben.

Bekijk de detailpagina van Roche

De omzet van Roche is in de eerste drie maanden van 2016 met 5% gestegen tot CHF12,4 mrd. Die toename lag in lijn met de marktverwachtingen en de doelstelling van Roche zelf. Het concern streeft ernaar om in 2016 de inkomsten met een laag tot middelhoog enkelcijferig percentage op te schroeven, terwijl de winst iets harder moet stijgen.

De koers steeg met 2% na de presentatie en dat was in de eerste plaats te danken aan het enthousiasme van het hoofd van de farmacietak Daniel O’Day over de vooruitzichten van atezolizumab. Dit is het eerste van een nieuwe generatie medicijnen die het immuunsysteem helpen bij het bestrijden van kanker. Het product is in de Verenigde Staten toegelaten tot een versneld keuringsproces voor de behandeling van blaas- en longkanker. Het middel kan mogelijk nog dit jaar worden geïntroduceerd. Daarmee krijgt Roche aansluiting bij Merck en Bristol-Meyers Squibb, die in dit segment al enkele middelen op de markt hebben.

Bekijk de detailpagina van Roche

Tags

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €11,50 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!
Meer uitleg over inloggen? Lees de FAQ