Van harte gaat het niet, de manier waarop RELX zich verplaatst binnen de stijgende trend. Al meer dan een jaar zijn beleggers niet in staat om het aandeel boven de weerstand rond €16,50 te tillen. Dit niveau fungeert inmiddels als een stevig plafond met een sterk aanwezige verkoopdruk.
De andere kant van het verhaal is dat de opeenvolgende koersbodems nog steeds op een hoger niveau worden geplaatst. Eveneens positief is dat de meest recente opleving plaatsvond onder bovengemiddelde omzetten. Per saldo geven wij de stijgende trend het voordeel van de twijfel. Zeker ook omdat de stijgende trend zich inmiddels heeft bewezen sinds de start in juli 2012.
Een eventuele doorbraak boven €16,50 geeft een belangrijke impuls aan de stijgende trend. Uiteindelijk verwachten wij dat dit koersplafond zal worden gebroken. Ons advies blijft daarom: ´kopen´.
Lees ook: IMCD zet opmars voort op onontgonnen terrein
Wie mag dit artikel niet missen? U kunt als abonnee dit artikel cadeau geven aan uw vrienden of familie. Klik bovenaan het artikel op de link en het artikel wordt per e-mail doorgestuurd.