Beleggers Belangen Live

Klépierre was eventjes aantrekkelijk

Klépierre is weer terug bij af. In juni leek het er even op dat kopers de overhand kregen door de terugkeer van de beurskoers boven het 40-weeks gemiddelde, maar die koopwoede was van korte duur. Sterker nog: beleggers zijn weer ronduit ongeïnteresseerd in het aandeel. Desondanks voorzien wij nog geen rampscenario. Rond €34,50 laat de weekgrafiek een stevig steunniveau zien. Al meerdere keren heeft dit koersniveau voor een opleving weten te zorgen.

Mocht het €34,50-niveau alsnog bezwijken dan ligt de weg naar het zuiden helemaal open. Een evenaring van het dieptepunt van 2014 rond €30 is dan realistisch. Beleggers met aandelen Klépierre in de portefeuille kunnen deze aanhouden zolang de genoemde ondergrens niet bezwijkt. Het advies blijft vooralsnog ‘houden’.

Lees ook: Linde houdt het spannend


Wilt u op de hoogte blijven van alle actuele adviezen voor deze aandelen? U kunt zich als abonnee aanmelden voor de alerts. Vink onderaan dit artikel het fonds aan of ga voor het volledige overzicht naar de alertspagina op onze website.


Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Hendrik Jan Davids

Hendrik Jan Davids (1969) is directeur van VDVM research & investment consultancy, onderdeel van vermogensbeheerder Blauwtulp Wealth Management. Hendrik Jan verzorgt al meer dan tien jaar de rubriek Technische Analyse voor Beleggers Belangen en schrijft ook over technische analyse voor andere financiële media. Hij is Chartered Market Technician (CMT), een internationale erkende titel in de technische analyse. Naast zijn werk als auteur is Hendrik Jan partner en vermogensbeheerder bij Blauwtulp Wealth Management.

Meer artikelen van deze expert