Beleggers Belangen Live

IBM stelt teleur

IBM (IBM) leek begin dit jaar nog een vervolg te kunnen geven aan de bestaande stijgende trend. De terugval in april onder de oplopende steunlijn was nog slechts een haarscheurtje in het positieve technische beeld. Vooral de koersval onder het steunniveau rond $165 liet zien dat beleggers zich niet meer interesseren voor aandelen IBM.

Nu dit niveau is gesneuveld, is de kans klein dat de stijgende trend weer wordt opgepakt. Zeker ook omdat de MACD-indicator in een negatieve positie verkeert. In de komende weken is een herstelbeweging het hoogst haalbare, waarbij we het aandeel niet boven $165 zien komen. De komende maanden blijft IBM waarschijnlijk schommelen tussen $150 en $165. Het advies wordt verlaagd naar ‘houden’.

Lees ook: AXA moet zich bewijzen


Wilt u op de hoogte blijven van alle actuele adviezen voor deze aandelen? U kunt zich als abonnee aanmelden voor de alerts. Vink onderaan dit artikel het fonds aan of ga voor het volledige overzicht naar de alertspagina op onze website.


Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Hendrik Jan Davids

Hendrik Jan Davids (1969) is directeur van VDVM research & investment consultancy, onderdeel van vermogensbeheerder Blauwtulp Wealth Management. Hendrik Jan verzorgt al meer dan tien jaar de rubriek Technische Analyse voor Beleggers Belangen en schrijft ook over technische analyse voor andere financiële media. Hij is Chartered Market Technician (CMT), een internationale erkende titel in de technische analyse. Naast zijn werk als auteur is Hendrik Jan partner en vermogensbeheerder bij Blauwtulp Wealth Management.

Meer artikelen van deze expert