Beleggers Belangen Live

Disney speelt met vuur

Harry Geels
Harry Geels Expert

Wij verlagen het advies voor Disney van ‘kopen’ naar ‘houden’. In de laatste drie jaar is een grote driehoeksformatie ontstaan. In de technische analyse kennen we drie soorten driehoeksformaties. In de eerste plaats een neutrale driehoeksformatie waarbij toppen lager en bodems hoger liggen.

De tweede soort is een opwaartse formatie met toppen op gelijke hoogte en lagere bodems. Dan is er nog de aflopende driehoek, met op gelijke hoogte liggende bodems en lagere toppen. De aflopende driehoeksformatie heeft de grootste kans op een neerwaartse uitbraak, de oplopende op een opwaartse. Bij de neutrale driehoek zijn er gelijke kansen op een opwaartse en een neerwaartse uitbraak.

Disney test onderkant driehoek

We moeten bij Disney dus afwachten waar de uitbraak straks gaat plaatsvinden. Op dit moment wordt de onderkant van de driehoek getest. Als deze uitbraak enige dagen standhoudt, wordt het aandeel op ‘verkopen’ gezet.

Disney

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Harry Geels

Harry Geels

Expert

Harry Geels (1969) schrijft sinds 1998 voor Beleggers Belangen, waarvoor hij onder andere de rubriek Beleggingsfondsen verzorgt. Verder is hij gespecialiseerd in technische analyse kwantitatieve analyse en hedgefunds. Harry is Senior Investment Adviseur bij vermogensbeheerder Auréus. Hij is auteur van het handboek ‘Beleggen met Technische Analyse’.

Meer artikelen van deze expert