Beleggers Belangen Live

Deze unieke kans zien wij nu de oorlog escaleert | Afl 248

Johan Brinkman
Johan Brinkman Hoofdredacteur

In deze aflevering van Voorkennis bespreken Karel Mercx en Loege Schilder de risico’s van de onrust in de wereld, maar ook voor unieke kansen.

Een lang vergeten hoek van de markt komt ineens vol in de schijnwerpers te staan. Karel en Loege geven een paar concrete tips nadat ze hebben teruggekeken op de afgelopen beursweek.

Meer horen? De volgende aflevering gaat over drie favorieten om uw portefeuille nu mee te versterken.

Tijdschema

  1. Terugblik | Vanaf begin
  2. Unieke kansen | Vanaf 11:54

Shownotes

Luister via je favoriete platform en mis geen enkele kans om je portefeuille te versterken.
Voorkennis Luister via Spotify Voorkennis Luister via Apple Podcasts Voorkennis Bekijk op YouTube

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Johan Brinkman

Johan Brinkman

Hoofdredacteur

Johan Brinkman (1965) werkt sinds 2009 bij Beleggers Belangen. Na de School voor de Journalistiek werkte Johan in loondienst en als freelancer voor onder meer dagbladen en vaktijdschriften. Bij Beleggers Belangen schrijft hij over de financiële markten in het algemeen en de internationale aandelenmarkten in het bijzonder. Ook is Johan beheerder van de voorbeeldportefeuille met Nederlandse aandelen.

Meer artikelen van deze expert