Een maand geleden publiceerden wij op deze website een overzicht van onze koopwaardige Nederlandse aandelen.
Het betrof 23 in Amsterdam genoteerde bedrijven waarvan wij op basis van technische analyse, en met een beleggingshorizon van twaalf maanden, een positief rendement verwachtten.
Hieronder vindt u het overzicht van de rendementen – inclusief dividend – van deze kooptips sinds wij die bijna een maand geleden publiceerden (7 november – 5 december).
In de genoemde periode behaalden dertien van deze tips een positief rendement – met ArcelorMittal, Corbion en Wessanen als absolute uitblinkers – en tien een negatief rendement: Heijmans, Accell en AMG.
Het gemiddelde rendement van de 23 tips was +1,6%, tegenover +3,5% voor de AEX Total Return.
- ArcelorMittal +26,9%
- Corbion +12,3%
- Wessanen +10,0%
- Aperam +9,4%
- ING +8,1%
- Galapagos +6,9%
- Fagron +6,8%
- Besi +3,6%
- ASML +3,4%
- RELX +1,8%
- Nedap +1,6%
- DSM +1,5%
- Philips +0,2%
- Wolters Kluwer -0,2%
- Kendrion -0,3%
- Ordina -0,8%
- IMCD -2,0%
- ICT Group -2,7%
- Stern -4,7%
- Vopak -5,8%
- AMG -10,5%
- Accell -12,7%
- Heijmans -16,8%
Lees ook: Lift mee met deze 23 Nederlandse aandelen met een stijgende trend
Wie mag dit artikel niet missen? U kunt als abonnee dit artikel cadeau geven aan uw vrienden of familie. Klik bovenaan het artikel op de link en het artikel wordt per e-mail doorgestuurd.