Beleggers Belangen Live

AND en Stern trekken rendement flink omlaag

Een maand geleden publiceerden wij op deze website onze lijst van Nederlandse kooptips. Het ging om 24 aandelen waarvan wij een positief rendement verwachtten op basis van fundamentele analyse en met een beleggingshorizon van twaalf maanden.

Hieronder vindt u het overzicht van de rendementen – inclusief dividend – van deze aandelentips sinds wij die een maand geleden publiceerden (31 juli – 28 augustus). AND en Stern trekken het gemiddelde flink omlaag met negatieve rendementen van respectievelijk -18,9% en -17,0%. Galapagos en Fagron maken weer wat goed met met achtereenvolgens 12,6% en 10,0%.

Gemiddeld behaalden onze Nederlandse kooptips een rendement van -2,0%. De AEX scoorde in dezelfde periode -1,3% (Total Return).

  • Galapagos +12,6%
  • Fagron +10,0%
  • Eurocommercial Properties +3,4%
  • ASR +1,5%
  • Accsys +1,1%
  • Vastned +1,1%
  • Wereldhave +0,3%
  • ASML +0,2%
  • ArcelorMittal  0,0%
  • ForFarmers -0,6%
  • Heineken -1,4%
  • Holland Colours -1,5%
  • Wessanen -2,0%
  • RELX -2,1%
  • Besi -3,0%
  • Wolters Kluwer -3,1%
  • Pershing Square -3,6%
  • ING -4,2%
  • ASMI -4,3%
  • TKH Group -4,7%
  • Hydratec -5,1%
  • Hunter Douglas -7,1%
  • Stern -17,0%
  • AND -18,9%

Lees ook: Lijst met technische kooptips veel minder Duits getint


Wilt u op de hoogte blijven van alle actuele adviezen voor dit aandeel? U kunt u als abonnee aanmelden voor de alerts. Vink onderaan dit artikel het fonds aan of ga voor het volledige overzicht naar de alertspagina op onze website


Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Erik Klooster

Erik Klooster (1968) werkt sinds 2016 bij Beleggers Belangen, onder meer als eindredacteur. Erik studeerde geschiedenis aan de Universiteit Utrecht, met als doel om in de journalistiek te gaan werken. Na z’n studie deed hij dat in uiteenlopende functies. Z’n eerste schreden in het vak zette hij bij Omroep Gelderland, en daarna werkte Erik onder meer bij de VARA, Radio Nederland Wereldomroep en als eindredacteur bij een landelijk studentenweekblad. Verder was hij diverse jaren producer en samensteller van het wekelijkse radioprogramma van het voormalige Postbus 51. Behalve voor nieuws en taal heeft Erik altijd een bijzondere belangstelling gehad voor mathematica. Die interesses komen mooi samen bij zijn activiteiten voor Beleggers Belangen.

Meer artikelen van deze expert