(ABM FN) Seckin Arikan wordt de nieuwe CEO van Proximus Global. Dit maakte moederbedrijf Proximus dinsdagavond bekend.
Arikan start op 1 november en rapporteert aan CEO Stijn Bijnens van Proximus, die zelf pas sinds 1 september is aangesteld.
“Arikan is een topmanager in ICT met meer dan 25 jaar ervaring in het leiden van transformatie en groei binnen de wereldwijde telecom- en bedrijvensector”, aldus Proximus dinsdag.
Uit de recente halfjaarcijfers van Proximus bleek dat Global het moeilijk heeft.
“Binnenlands presteert Proximus goed, maar Global worstelt”, concludeerde analist Kris Kippers van Degroof Petercam na de halfjaarrapportage. Hij benadrukte wel dat de binnenlandse activiteiten veel belangrijker zijn voor de waardering van Proximus dan Global.
Proximus Global werd in januari 2025 opgericht en bundelt de drie internationale merken BICS, Route Mobile en Telesign.