Beleggers Belangen Live

Altice heeft nu ook beursnotering in VS

Een nieuwe beursnotering in de VS wordt waarschijnlijk ook gebruikt om te kunnen expanderen.

Altice heeft voor de Amerikaanse activiteiten een beursnotering (onder de code ATUS) gekregen. Daartoe zijn bijna 64 miljoen stukken geplaatst tegen een koers van $30 per aandeel. Het betreft vooral de deelneming (en uittreding) van de partners aldaar. Altice USA werd daarmee circa $22 mrd waard. Altice heeft de ambitie om de Amerikaanse activiteiten uit te breiden. Ook in Europa zijn expansieplannen bekendgemaakt, te weten in de tv- en muziekwereld in Portugal (Media Capital). Altice kent door de snelle expansie een grote schuld die tot nu toe tot nettoverliezen leidt. Om die reden hebben wij een verkoopadvies op het aandeel staan en dat blijft van kracht.

Lees ook: Altice groeit nog vooral in de VS


Wilt u op de hoogte blijven van alle actuele adviezen voor dit aandeel? U kunt u als abonnee aanmelden voor de alerts. Vink onderaan dit artikel het fonds aan of ga voor het volledige overzicht naar de alertspagina op onze website.


Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Jaap Barendregt

Jaap Barendregt (1954) werkt sinds 2010 bij Beleggers Belangen. Daarvoor was hij werkzaam bij OPTA als toezichthouder voor Nederlandse telecom, en als financieel analist en redacteur bij effectenbank FBS Bankiers (opgegaan in SNS) en als docent macro-economie en milieu-economie aan de Radboud Universiteit Nijmegen. Bij Beleggers Belangen schrijft Jaap over macro-economische en monetaire ontwikkelingen, obligaties, China en opkomende markten, en bij aandelen over de sectoren Handel (consumenten), Media, Recreatie en Entertainment, Telecommunicatie, Voeding & Drank en Persoonlijke Verzorging (zowel nationaal als internationaal). Jaap is afgestudeerd in de Letteren (sociaal-economische geschiedenis) en in de Economische Wetenschappen en Econometrie (beleidsgerichte economie), beide aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hij is daar ook als econoom gepromoveerd en heeft talrijke publicaties op het terrein van financieel-monetair-historische onderwerpen op zijn naam staan.

Meer artikelen van deze expert