Beleggers Belangen Live

Papieren editie Beleggers Belangen dag vertraagd

Johan Brinkman
Johan Brinkman Hoofdredacteur

Door een fout bij de drukker waar Beleggers Belangen wordt gedrukt, verschijnt de papieren editie van het tijdschrift deze week op zaterdag in plaats van vrijdag. De digitale editie op de website is wel al te raadplegen.

De fout waardoor het magazine deze week een dag later verschijnt, heeft betrekking op pagina-indeling: de eerste en laatste pagina’s van het magazine zijn verwisseld. In verband met de actualiteit hebben we ervoor gekozen het magazine niet opnieuw te laten drukken, aangezien het dan pas na het weekeinde bij u zou worden bezorgd. We bieden onze excuses aan voor dit ongemak. Overigens is de digitale editie op de website wel in de juiste volgorde te lezen.

Johan Brinkman, hoofdredacteur

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Johan Brinkman

Johan Brinkman

Hoofdredacteur

Johan Brinkman (1965) werkt sinds 2009 bij Beleggers Belangen. Na de School voor de Journalistiek werkte Johan in loondienst en als freelancer voor onder meer dagbladen en vaktijdschriften. Bij Beleggers Belangen schrijft hij over de financiële markten in het algemeen en de internationale aandelenmarkten in het bijzonder. Ook is Johan beheerder van de voorbeeldportefeuille met Nederlandse aandelen.

Meer artikelen van deze expert