Beleggers Belangen Live

Fagron breekt eindelijk door

Harry Geels
Harry Geels Expert

Het is Fagron eindelijk gelukt om te ontsnappen uit de bandbreedte waarin het ruim een jaar gevangen zat. Wij verhogen ons advies daarom naar ‘kopen’. Na een tijd van stijging belandde het aandeel in het voorjaar van 2017 in een nauwe bandbreedte tussen €10,50 en €13,50. Daarin bewogen de MACD-indicator en het 40-weeks voortschrijdend gemiddelde zijwaarts. Deze indicatoren bevestigden zo het neutrale technische beeld. Intussen wist de MACD keurig boven de nullijn te blijven.

Koersdoel Fagron op €16,50

Recent is het koersbeeld verbeterd. Eerst kreeg het 40-weeks gemiddelde een opwaartse krul en daarna brak de koers uit de zijwaartse range. In eerste instantie geldt nu een minimaal koersdoel van €16,50. Op €24 ligt serieuze weerstand.

Fagron

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Harry Geels

Harry Geels

Expert

Harry Geels (1969) schrijft sinds 1998 voor Beleggers Belangen, waarvoor hij onder andere de rubriek Beleggingsfondsen verzorgt. Verder is hij gespecialiseerd in technische analyse kwantitatieve analyse en hedgefunds. Harry is Senior Investment Adviseur bij vermogensbeheerder Auréus. Hij is auteur van het handboek ‘Beleggen met Technische Analyse’.

Meer artikelen van deze expert