Updates

Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
houden
Aandelen Nederland

Ajax

Advies
verkopen
image description
Overig Erik Klooster, 9 mei 10:12

Hoe super doen onze Superstocks het?

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Allianz

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Heijmans

Advies
houden
Aandelen Nederland

Ajax

Advies
verkopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen

Anadarko Petroleum staat wat betreft rendement ook deze week op de eerste plaats, gevolgd door Mastercard en Lundin Mining. De laatste wordt bijna van z’n plek verdreven door Voya Financial.

De stand per maandag 6 mei

CannTrust24-4-2019-21,21%
GATX10-4-20191,53%
United Continental27-3-201912,30%
S&P Global6-3-201912,34%
Axel Springer27-2-20192,52%
Vf Corp20-2-201910,91%
LAM Research30-1-201922,72%
Lundin Mining23-1-201925,32%
Voya Financial16-1-201925,06%
Fraport9-1-201915,23%
Anadarko Petroleum2-1-201972,08%
McEwen Mining31-10-2018-26,88%
Nordea Bank17-10-2018-5,22%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-11,23%
Samsonite3-9-2018-29,08%
Turquoise Hill24-7-2018-46,75%
Zions Bancorporation17-7-2018-0,85%
Monster Beverage26-6-201815,87%
Northrop Grumman19-6-2018-2,90%
Mastercard12-6-201831,30%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!