Updates

Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen
image description
Overig Erik Klooster, 2 mei 10:15

Superstocks: trio vormt onneembare vesting

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASML

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen

Anadarko Petroleum staat wat betreft rendement ook deze week op de eerste plaats, gevolgd door Lundin Mining en Mastercard. Dit trio lijkt een onneembare vesting te vormen.

De stand per maandag 29 april

Superstockdatumrendement
CannTrust24-4-2019-4,95%
GATX10-4-20191,97%
United Continental27-3-201914,85%
S&P Global6-3-201912,61%
Axel Springer27-2-20195,09%
Vf Corp20-2-201911,88%
LAM Research30-1-201923,91%
Lundin Mining23-1-201932,66%
Voya Financial16-1-201926,32%
Fraport9-1-201915,51%
Anadarko Petroleum2-1-201966,57%
McEwen Mining31-10-2018-28,80%
Nordea Bank17-10-2018-2,42%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-14,45%
Samsonite3-9-2018-25,15%
Turquoise Hill24-7-2018-44,05%
Zions Bancorporation17-7-2018-1,17%
Monster Beverage26-6-20188,81%
Northrop Grumman19-6-2018-4,49%
Mastercard12-6-201830,76%
Krones5-6-2018-27,53%
Signature Bank29-5-20189,09%
Bluebird Bio15-5-2018-14,30%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!