Updates

Aandelen Nederland

Lucas Bols

Advies
houden
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

Nedap

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Home Depot

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

SBM Offshore

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Altice Europe

Advies
verkopen

Updates

Aandelen Nederland

Lucas Bols

Advies
houden
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

Nedap

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Home Depot

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

SBM Offshore

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Altice Europe

Advies
verkopen
Overig Erik Klooster, 25 apr 10:15

Oliemaatschappij bovenaan Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen

Anadarko Petroleum staat wat betreft rendement op de eerste plaats, gevolgd door Lundin Mining en Mastercard.

De stand per dinsdag 23 april

Superstockdatumhuidig rendement
GATX10-4-20192,33%
United Continental27-3-201912,42%
S&P Global6-3-201911,40%
Axel Springer27-2-20195,40%
Vf Corp20-2-201911,67%
LAM Research30-1-201916,75%
Lundin Mining23-1-201935,44%
Voya Financial16-1-201926,04%
Fraport9-1-201913,51%
Anadarko Petroleum2-1-201945,72%
McEwen Mining31-10-2018-31,59%
Nordea Bank17-10-2018-0,86%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-15,57%
Samsonite3-9-2018-23,56%
Turquoise Hill24-7-2018-41,26%
Zions Bancorporation17-7-2018-2,62%
Monster Beverage26-6-20183,94%
Northrop Grumman19-6-2018-2,57%
Mastercard12-6-201828,45%
Krones5-6-2018-22,59%
Signature Bank29-5-20186,61%
Bluebird Bio15-5-2018-15,71%

 

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!