Updates

Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

Randstad

Advies
houden
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Overig Erik Klooster, 18 apr 10:15

Kopgroep Superstocks opgeschud

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

Randstad

Advies
houden
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de rendementen in het afgelopen jaar.

Actuele rendementen

Mastercard is van de eerste naar de derde plaats verdrongen door Anadarko Petroleum en Lundin Mining, die nu de eerste en tweede plek innemen.

De stand per maandag 15 april

Superstockdatumrendement
GATX10-4-20190,28%
United Continental27-3-20197,12%
S&P Global6-3-20199,71%
Axel Springer27-2-20190,99%
Vf Corp20-2-20196,78%
LAM Research30-1-201914,62%
Lundin Mining23-1-201933,13%
Voya Financial16-1-201923,48%
Fraport9-1-201910,73%
Anadarko Petroleum2-1-201940,62%
McEwen Mining31-10-2018-27,56%
Nordea Bank17-10-2018-0,69%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-15,22%
Samsonite3-9-2018-23,33%
Turquoise Hill24-7-2018-41,38%
Zions Bancorporation17-7-2018-5,78%
Monster Beverage26-6-2018-0,87%
Northrop Grumman19-6-2018-7,46%
Mastercard12-6-201825,12%
Krones5-6-2018-23,75%
Signature Bank29-5-20189,18%
Bluebird Bio15-5-2018-7,85%
John Wood Group24-4-2018-5,67%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!