Updates

Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden
image description
Opinie Erik Klooster, 14 mrt 10:15

Creditcardbedrijf voert klassement Superstocks aan

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

NN Group

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

ABN Amro

Advies
houden
Aandelen Nederland

ArcelorMittal

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

Creditcardbedrijf voert klassement aan

In het klassement van de Superstocks staat Mastercard bovenaan, gevolgd door Lundin Mining, Monster Beverage en Voya Financial.

De stand per maandag 11 maart

S&P Global6-3-20190,55%
Axel Springer27-2-2019-6,81%
Vf Corp20-2-20190,24%
LAM Research30-1-20192,22%
Lundin Mining23-1-201914,16%
Voya Financial16-1-201912,46%
Fraport9-1-201910,30%
Anadarko Petroleum2-1-2019-1,97%
McEwen Mining31-10-2018-10,72%
Nordea Bank17-10-2018-5,31%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-24,83%
Samsonite3-9-2018-24,96%
Turquoise Hill24-7-2018-38,83%
Zions Bancorporation17-7-2018-2,82%
Monster Beverage26-6-201812,83%
Northrop Grumman19-6-2018-7,26%
Mastercard12-6-201818,57%
Krones5-6-2018-35,22%
Signature Bank29-5-20189,88%
Bluebird Bio15-5-2018-11,13%
John Wood Group24-4-20181,79%
Amerigas20-3-2018-18,29%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!