Updates

Aandelen Internationaal

Bayer

Advies
houden
Aandelen Nederland

Accell

Advies
houden
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

RELX

Advies
houden
Aandelen Nederland

IMCD

Advies
houden
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
image description
Overig Erik Klooster, 7 mrt 10:15

Zo renderen onze Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Internationaal

Bayer

Advies
houden
Aandelen Nederland

Accell

Advies
houden
Aandelen Nederland

Pharming

Advies
houden
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

TKH

Advies
houden
Aandelen Nederland

RELX

Advies
houden
Aandelen Nederland

IMCD

Advies
houden
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

De prestaties van onze Superstocks

In het klassement van de Superstocks staat Lundin Mining bovenaan, gevolgd door Monster Beverage, Mastercard en Voya Financial.

De stand per maandag 4 maart

Axel Springer27-2-20190,50%
Vf Corp20-2-2019-0,30%
LAM Research30-1-20194,80%
Lundin Mining23-1-201920,21%
Voya Financial16-1-201915,40%
Fraport9-1-201912,32%
Anadarko Petroleum2-1-20190,18%
McEwen Mining31-10-2018-10,92%
Nordea Bank17-10-2018-7,46%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-24,94%
Samsonite3-9-2018-23,60%
Turquoise Hill24-7-2018-33,83%
Zions Bancorporation17-7-20180,35%
Monster Beverage26-6-201818,94%
Northrop Grumman19-6-2018-6,72%
Mastercard12-6-201817,97%
Krones5-6-2018-31,71%
Signature Bank29-5-201810,07%
Bluebird Bio15-5-2018-8,34%
John Wood Group24-4-2018-0,02%
Amerigas20-3-2018-21,27%
Kemira13-3-201812,75%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!