Updates

Aandelen Nederland

Aperam

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Beter Bed

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

VolkerWessels

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Daimler

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Rio Tinto

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Lufthansa

Advies
houden
Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen
image description
Overig Erik Klooster, 24 jan 10:15

Luchtvaartaandeel voert Superstocks nog aan

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Aperam

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Beter Bed

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

VolkerWessels

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Daimler

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Rio Tinto

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Lufthansa

Advies
houden
Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de actuele rendementen.

De prestaties van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. Koploper is MTU Aero Engines, met een plus van 29,69%. Volgende week weer nieuwe kansen; dan is dit aandeel van de lijst verdwenen, aangezien we alleen de afgelopen twaalf maanden in ogenschouw nemen.

Stand per 21 januari

Voya Financial16-1-20192,70%
Fraport9-1-20193,40%
Anadarko Petroleum2-1-20198,69%
McEwen Mining31-10-2018-15,19%
Nordea Bank17-10-2018-3,42%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-25,97%
Samsonite3-9-2018-21,86%
Turquoise Hill24-7-2018-40,91%
Zions Bancorporation17-7-2018-7,94%
Monster Beverage26-6-20181,44%
Northrop Grumman19-6-2018-12,34%
Mastercard12-6-20185,07%
Krones5-6-2018-31,49%
Signature Bank29-5-20180,03%
Bluebird Bio15-5-2018-22,24%
John Wood Group24-4-2018-1,97%
Amerigas20-3-2018-16,55%
Kemira13-3-20180,22%
Neurocrine Biosciences28-2-201816,53%
Keycorp20-2-2018-10,10%
Thor Industries13-2-2018-42,64%
MTU Aero Engines30-1-201829,69%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!