Updates

Aandelen Nederland

ASMI

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

Randstad

Advies
houden
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen
Opinie Erik Klooster, 12 dec 2018 16:00

De prestaties van onze Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

ASMI

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
Aandelen Nederland

Randstad

Advies
houden
Aandelen Internationaal

AB Inbev

Advies
verkopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Nederland

Sligro

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

GrandVision

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Nederland

Value8

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de scores van onze Superstocks. 

Scores van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. De lijst wordt aangevoerd door Boston Scientific, gevolgd MTU Aero Engines en Time Warner.

Stand per 10 december

McEwen Mining31-10-2018-10,12%
Nordea Bank17-10-2018-9,95%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-41,31%
Samsonite3-9-2018-23,62%
Turquoise Hill24-7-2018-36,55%
Zions Bancorporation17-7-2018-13,47%
Monster Beverage26-6-20183,92%
Northrop Grumman19-6-2018-11,54%
Mastercard12-6-20182,82%
Krones5-6-2018-35,93%
Signature Bank29-5-2018-8,18%
Bluebird Bio15-5-2018-38,89%
John Wood Group24-4-20187,17%
Amerigas20-3-2018-19,37%
Kemira13-3-2018-8,41%
Neurocrine Biosciences28-2-20189,23%
Keycorp20-2-2018-14,65%
Thor Industries13-2-2018-50,38%
MTU Aero Engines30-1-201815,77%
Somfy24-1-2018-21,75%
Boston Scientific17-1-201843,08%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-2018-15,18%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!