Updates

Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

RELX

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

Acomo

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden
image description
Opinie Erik Klooster, 12 dec 2018 16:00

De prestaties van onze Superstocks

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Air France-KLM

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

RELX

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
houden
Aandelen Nederland

Acomo

Advies
houden
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten. Dit zijn de scores van onze Superstocks. 

Scores van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden. De lijst wordt aangevoerd door Boston Scientific, gevolgd MTU Aero Engines en Time Warner.

Stand per 10 december

McEwen Mining31-10-2018-10,12%
Nordea Bank17-10-2018-9,95%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-41,31%
Samsonite3-9-2018-23,62%
Turquoise Hill24-7-2018-36,55%
Zions Bancorporation17-7-2018-13,47%
Monster Beverage26-6-20183,92%
Northrop Grumman19-6-2018-11,54%
Mastercard12-6-20182,82%
Krones5-6-2018-35,93%
Signature Bank29-5-2018-8,18%
Bluebird Bio15-5-2018-38,89%
John Wood Group24-4-20187,17%
Amerigas20-3-2018-19,37%
Kemira13-3-2018-8,41%
Neurocrine Biosciences28-2-20189,23%
Keycorp20-2-2018-14,65%
Thor Industries13-2-2018-50,38%
MTU Aero Engines30-1-201815,77%
Somfy24-1-2018-21,75%
Boston Scientific17-1-201843,08%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-2018-15,18%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!