Updates

Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Bayer

Advies
houden
Aandelen Nederland

Wessanen

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

NIBC

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Apple

Advies
kopen
image description
Opinie Erik Klooster, 29 nov 10:45

Medische distributeur voert Superstocks aan

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
kopen
Aandelen Nederland

ASR

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Bayer

Advies
houden
Aandelen Nederland

Wessanen

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

NIBC

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Apple

Advies
kopen

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten.

Scores van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen twaalf maanden, gemeten vanaf de tipdatum. Koploper is medisch distributeur Boston Scientific, met een rendement van ruim 40%.

Stand per 27 november

 

McEwen Mining31-10-2018-12,08%
Nordea Bank17-10-2018-2,98%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-36,70%
Samsonite3-9-2018-25,05%
Turquoise Hill24-7-2018-33,92%
Zions Bancorporation17-7-2018-5,63%
Monster Beverage26-6-20186,10%
Northrop Grumman19-6-2018-14,61%
Mastercard12-6-20180,85%
Krones5-6-2018-30,55%
Signature Bank29-5-2018-5,98%
Bluebird Bio15-5-2018-26,14%
John Wood Group24-4-201813,71%
Amerigas20-3-2018-1,56%
Kemira13-3-2018-2,81%
Neurocrine Biosciences28-2-201810,03%
Keycorp20-2-2018-2,64%
Thor Industries13-2-2018-43,80%
MTU Aero Engines30-1-201825,36%
Somfy24-1-2018-16,57%
Boston Scientific17-1-201840,48%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-2018-14,24%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!